Події

Єгор Божок: «Ветеранська організація має виражати і відстоювати інтереси всіх співробітників СЗРУ»

05.05.2018

В Службі зовнішньої розвідки України пройшли загальні збори ветеранів зовнішньої розвідки, на яких прийнято рішення про створення Ради ветеранів СЗРУ, затверджено її структуру та проведені вибори членів Ради.
»»»»

Нову книжку про розвідку написав Григорій Руденко

18.04.2018

Наприкінці минулого року Голова Служби зовнішньої розвідки України Єгор Божок, вітаючи ветерана розвідки Григорія Руденка з професійним святом, пообіцяв допомогти видати давно вже написану Григорієм Матвійовичем книжку роздумів про зовнішню розвідку. 18 квітня вони знову зустрілися вдома у ветерана і Голова СЗРУ особисто передав 93-річному Григорію Руденку видану за сприянням СЗРУ в твердій обкладинці на 440 сторінках книжку під назвою «Внешняя разведка: история и факты. Исследования, воспоминания, размышления».

За визнанням самого Григорія Руденка, написати книжку спогадів про роботу в часи «холодної війни» і взагалі поділитися своїми міркуваннями про роль розвідки в історії людства йому неодноразово радив голова правління Фонду ветеранів і співробітників зовнішньої розвідки України генерал-лейтенант запасу Леонід Рожен, пропонуючи згадати минуле і зайнятися творчою роботою. Але Григорій Матвійович довго не наважувався. І лише коли перейшов 90-річний рубіж життєвого шляху, узявся узагальнити своє бачення й викласти власне розуміння цього доволі специфічного роду людської діяльності.
»»»»

Голова СЗРУ зустрівся з «живою легендою» української зовнішньої розвідки Григорієм Руденко

1 грудня Голова Служби зовнішньої розвідки України Єгор Божок завітав додому до видатного розвідника Григорія Руденка та привітав його з нагоди 26-ї річниці утворення зовнішньої розвідки.
»»»»

Розвіднику Степану Гамарісу виповнилось 90 років

8.08.2016

6 серпня керівництво Служби зовнішньої  розвідки України привітало ветерана розвідки полковника у відставці Гамаріса Степана Івановича з 90-річним ювілеєм та нагородило пам’ятним знаком «Діамантовий Хрест».
»»»»

Виповнилося 90 років від дня народження ветерана розвідки Григорія Руденка

7.02.2015

7 лютого 2015 року виповнилося 90 років від дня народження ветерана української зовнішньої розвідки Руденка Григорія Матвійовича, життєвий шлях якого наповнений багатьма яскравими подіями.
»»»»

На 92-му році пішов із життя легендарний ветеран української зовнішньої розвідки Василь М’якушко

27.10.2014

26 жовтня на 92-му році життя помер легендарний ветеран української зовнішньої розвідки, почесний президент Фонду ветеранів зовнішньої розвідки України Василь Омелянович М’якушко.
»»»»

У СЗР України відбулося ушанування ветеранів Другої світової війни

08.05.2014

З нагоди Дня Перемоги у Службі зовнішньої розвідки України відбулася низка заходів з ушанування ветеранів розвідки – учасників Другої світової війни.

»»»»

Зустріч у підшефному ліцеї

13.12.2012

12 грудня співробітники Служби зовнішньої розвідки України і представники Благодійної організації «Фонд ветеранів та співробітників зовнішньої розвідки» провели урок мужності у підшефному столичному ліцеї-інтернаті № 23 “Кадетський корпус”.
»»»»