ПОВІДОМЛЕННЯ

Вітання Президента особовому складу, ветеранам зовнішньої розвідки України

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із 100-річчям від дня утворення першого підрозділу української зовнішньої розвідки та професійним святом — Днем зовнішньої розвідки України.
»»»»

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем зовнішньої розвідки України

Шановні друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем зовнішньої розвідки України!

У час воєнної агресії Росії та гібридної війни, яку вона веде проти нашої держави, роль Служби зовнішньої розвідки зростає. Протидія спецслужбам держави-агресора вимагає від українських розвідників мобілізації та витримки.
»»»»

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня зовнішньої розвідки України

Шановні розвідники!

Щиро вітаю вас зі століттям зовнішньої розвідки України. Це дуже символічно, що саме 24 січня 1919 року в складі Політичного департаменту Міністерства внутрішніх справ Директорії УНР було створено відділ закордонної інформації з метою проведення розвідувальної роботи, який і став предтечою Служби зовнішньої розвідки України.
»»»»

Вітання Секретаря РНБО України О.Турчинова з нагоди Дня зовнішньої розвідки України

24.01.2019

Шановні офіцери та ветерани-розвідники! Щиро вітаю вас з професійним святом!
»»»»

Привітання Голови СЗРУ Єгора Божка з нагоди 100-річчя зовнішньої розвідки України

Сьогодні ми з вами відзначаємо непересічну дату – сторіччя зовнішньої розвідки України.
»»»»

Видано книжку «Українська розвідка. 100 років боротьби, протистоянь, звершень»

24 січня вперше на державному рівні відзначається День зовнішньої розвідки України. У цей день виповнюється 100 років від дня створення першого підрозділу загальнодержавної зовнішньої розвідки в Україні.
»»»»

У єдності дій та соборності душ. 100-річчя Акту злуки України

22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві відбулася подія, про яку українці могли лише мріяти в найсміливіших думках. Відтоді воєдино в одну суверенну Народну Республіку злилися століттями одірвані одна від одної частини України – Українська Народна Республіка й Західноукраїнська Народна Республіка.
»»»»

Український моряк Андрій Новічков повернувся на Батьківщину

10.01.2019

Сьогодні зранку до міжнародного аеропорту «Бориспіль» прибув літак з Ірану зі звільненим із в’язниці українським моряком Андрієм Новічковим.
»»»»

Рада ветеранів – зв’язок між поколіннями і потужний ресурс допомоги СЗР України

21.12.2018

21 грудня 2018 року в залі офіційних прийомів Дипломатичної Академії при МЗС України відбулося традиційне щорічне зібрання керівництва СЗР України з ветеранами зовнішньої розвідки. На зустрічі обговорювалися питання подальшого розвитку ветеранського руху, а також відбулося нагородження ветеранів за сприяння СЗРУ у виконанні покладених на неї завдань.

»»»»

Голова СЗРУ ініціював вихід України з Угоди про співробітництво розвідувальних служб СНД

На доручення Президента України Службою зовнішньої розвідки України розпочато процедуру виходу з Угоди про принципи та основні напрями співробітництва органів безпеки і розвідувальних служб держав-учасниць СНД у сфері розвідувальної діяльності з 1992 року.
»»»»