ПОВІДОМЛЕННЯ

«Ви – майбутнє України: красиве і розумне»

3.09.2018

«Ви – майбутнє України: красиве і розумне», – з такими словами Голова Служби зовнішньої розвідки України Єгор Божок звернувся до юних хлопчиків і дівчаток під час урочистих заходів з нагоди «Першого дзвоника», що відбулися у ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» Шевченківського району м. Києва.
»»»»

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет передав у дар СЗР України ікону Ярослава Мудрого

29.08.2018

З нагоди Дня Незалежності України Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив і передав у дар СЗР України ікону Ярослава Мудрого.

»»»»

Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України

Шановні співробітники Служби зовнішньої розвідки України, дорогі наші ветерани!

23 та 24 серпня ми відзначаємо День Державного Прапора України та День Незалежності України, вшановуємо багатовікову історію українського державотворення, зміцнюємо свій дух та єднаємось навколо головних державних символів України.
»»»»

На 94-му році пішов із життя видатний український розвідник Григорій Руденко

1 липня на 94-му році пішов із життя видатний український розвідник Руденко Григорій Матвійович.
»»»»

Заява Прес-служби Служби зовнішньої розвідки України

4.06.2018

У зв’язку із появою 4 червня у деяких ЗМІ інформації з посиланням на адвоката нещодавно заарештованого СБУ громадянина України Бориса Германа Євгена Солодко про нібито причетність його підзахисного «до спецоперації Служби зовнішньої розвідки України по виявленню каналів фінансування російських диверсантів» Прес-служба СЗРУ заявляє про таке.
»»»»

Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2018

Шановні колеги та ветерани!

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – це свято зі сльозами на очах, бо занадто високу ціну заплатили за нього народи – десятки мільйонів жертв, скалічених доль, втрачених талантів, незагоєних фізичних і душевних ран.
»»»»

Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня пам’яті та примирення

08.05.2018

Шановні колеги та ветерани!

Цілком природно, що вже п’ятий рік поспіль восьмого травня День пам’яті та примирення ми відзначаємо разом з більшістю європейських країн, адже якраз о 23-ій годині 8 травня 1945 року було припинено вогонь і в Європі настала перша хвилина вистражданого миру.
»»»»

Єгор Божок: «Ветеранська організація має виражати і відстоювати інтереси всіх співробітників СЗРУ»

05.05.2018

В Службі зовнішньої розвідки України пройшли загальні збори ветеранів зовнішньої розвідки, на яких прийнято рішення про створення Ради ветеранів СЗРУ, затверджено її структуру та проведені вибори членів Ради.
»»»»

В Інституті СЗРУ обговорили питання підготовки кваліфікованих кадрів для української розвідки в сучасних умовах

05.05.2018

В Інституті СЗРУ пройшла науково – практична конференція «Актуальні питання підготовки кадрів в Інституті СЗРУ в контексті оптимізації діяльності Служби зовнішньої розвідки України».

»»»»

Нову книжку про розвідку написав Григорій Руденко

18.04.2018

Наприкінці минулого року Голова Служби зовнішньої розвідки України Єгор Божок, вітаючи ветерана розвідки Григорія Руденка з професійним святом, пообіцяв допомогти видати давно вже написану Григорієм Матвійовичем книжку роздумів про зовнішню розвідку. 18 квітня вони знову зустрілися вдома у ветерана і Голова СЗРУ особисто передав 93-річному Григорію Руденку видану за сприянням СЗРУ в твердій обкладинці на 440 сторінках книжку під назвою «Внешняя разведка: история и факты. Исследования, воспоминания, размышления».

За визнанням самого Григорія Руденка, написати книжку спогадів про роботу в часи «холодної війни» і взагалі поділитися своїми міркуваннями про роль розвідки в історії людства йому неодноразово радив голова правління Фонду ветеранів і співробітників зовнішньої розвідки України генерал-лейтенант запасу Леонід Рожен, пропонуючи згадати минуле і зайнятися творчою роботою. Але Григорій Матвійович довго не наважувався. І лише коли перейшов 90-річний рубіж життєвого шляху, узявся узагальнити своє бачення й викласти власне розуміння цього доволі специфічного роду людської діяльності.
»»»»