ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання доручення Президента України стартувала розбудова новітньої інфраструктури заміської штаб-квартири СЗР України – «українського Ленглі»

19.10.2018

Затверджуючи Концепцію реформування СЗР України до стандартів НАТО, Президент України, зокрема, доручив створити в Службі новітню сучасну інфраструктуру – розбудувати «українське Ленглі».

На виконання цього доручення 18 жовтня Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заклав фундамент першої будівлі нової інфраструктури штаб-квартири української зовнішньої розвідки.
»»»»

Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня захисника України

Слава Україні!

Шановні співробітники Служби зовнішньої розвідки України, дорогі ветерани!

Щиро вітаю вас із Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.
»»»»

Заява прес-служби Служби зовнішньої розвідки України щодо нападу на офіцера СЗРУ

01.10.2018

У зв’язку зі створеним деякими ЗМІ штучним ажіотажем навколо розбійного нападу на співробітника СЗР України просимо врахувати, що інформація про нібито заволодіння зловмисниками відомчим посвідченням, печаткою, службовими документами не відповідає дійсності.
»»»»

«Ви – майбутнє України: красиве і розумне»

3.09.2018

«Ви – майбутнє України: красиве і розумне», – з такими словами Голова Служби зовнішньої розвідки України Єгор Божок звернувся до юних хлопчиків і дівчаток під час урочистих заходів з нагоди «Першого дзвоника», що відбулися у ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» Шевченківського району м. Києва.
»»»»

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет передав у дар СЗР України ікону Ярослава Мудрого

29.08.2018

З нагоди Дня Незалежності України Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив і передав у дар СЗР України ікону Ярослава Мудрого.

»»»»

Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України

Шановні співробітники Служби зовнішньої розвідки України, дорогі наші ветерани!

23 та 24 серпня ми відзначаємо День Державного Прапора України та День Незалежності України, вшановуємо багатовікову історію українського державотворення, зміцнюємо свій дух та єднаємось навколо головних державних символів України.
»»»»

На 94-му році пішов із життя видатний український розвідник Григорій Руденко

1 липня на 94-му році пішов із життя видатний український розвідник Руденко Григорій Матвійович.
»»»»

Заява Прес-служби Служби зовнішньої розвідки України

4.06.2018

У зв’язку із появою 4 червня у деяких ЗМІ інформації з посиланням на адвоката нещодавно заарештованого СБУ громадянина України Бориса Германа Євгена Солодко про нібито причетність його підзахисного «до спецоперації Служби зовнішньої розвідки України по виявленню каналів фінансування російських диверсантів» Прес-служба СЗРУ заявляє про таке.
»»»»

Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2018

Шановні колеги та ветерани!

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – це свято зі сльозами на очах, бо занадто високу ціну заплатили за нього народи – десятки мільйонів жертв, скалічених доль, втрачених талантів, незагоєних фізичних і душевних ран.
»»»»

Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня пам’яті та примирення

08.05.2018

Шановні колеги та ветерани!

Цілком природно, що вже п’ятий рік поспіль восьмого травня День пам’яті та примирення ми відзначаємо разом з більшістю європейських країн, адже якраз о 23-ій годині 8 травня 1945 року було припинено вогонь і в Європі настала перша хвилина вистражданого миру.
»»»»