Навчальному закладу зовнішньої розвідки України виповнилося десять років

15.07.2005

В Інституті підготовки кадрів зовнішньої розвідки Служби зовнішньої розвідки України відбулися урочистості з нагоди десятиріччя з дня створення навчального закладу.
За цей період відповідний факультет Національної академії Служби безпеки України спочатку здобув статус Центру, а згодом – Інституту підготовки кадрів зовнішньої розвідки. Сьогодні випускники цього специфічного навчального закладу виконують покладені на них відповідальні завдання щодо забезпечення державних органів влади України інформацією з проблем політичної, військово-стратегічної, економічної, науково-технічної та інформаційної сфер, працюють на інших важливих напрямках роботи, у тому числі перебуваючи в тривалих закордонних відрядженнях.
З ювілейною датою науково-педагогічний колектив, співробітників та ветеранів Інституту привітали нинішні та колишні керівники зовнішньої розвідки України. Відомчі нагороди отримали фахівці, які, маючи великий практичний досвід роботи в розвідці, протягом тривалого часу успішно передавали свої знання, вміння і навички майбутнім співробітникам.Прес-служба СЗР України
15.07.2005


««««