«Ми зможемо об’єднати зусилля для вирішення серйозних завдань» – Голова Служби зовнішньої розвідки України

03.11.2005

У четвер, 3 листопада ц.р., в Кишиневі у перерві спільного засідання секретарів Вищих рад безпеки й керівників служб інформації й безпеки, розвідувальних органів країн-членів ГУАМ (Грузія, Україна, Азербайджан, Молдова) Голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж заявив журналістам про те, що учасники засідання «мають намір обговорити придністровську проблематику, тому що ця тема хвилює країни регіону, вона стосується тих проблем, які ми сьогодні обговорюємо – боротьба з міжнародним тероризмом, наркотрафіком і торгівлею зброєю».

«Ми продовжимо розробляти моделі стабілізації ситуації в цьому регіоні й запобігання діяльності злочинних організацій, які використають цю територію для вирішення своїх проблем», – підкреслив Маломуж.

У цьому ж контексті він нагадав, що моніторинг молдово-українского кордону здійснюватиметься з першого грудня. «Це завдання вирішуватиметься спільними зусиллями. Механізм буде відпрацьований за допомогою відповідних служб. Уже підготовлені й технічні засоби для забезпечення моніторингу», – додав він.

«Вважаю, що сьогоднішня нарада дозволяє нам знайти найбільш ефективний спосіб вирішення багатьох завдань. Позитивним є те, що особисті зв’язки допомагають зрозуміти один одного. Адже є різні точки зору, різні підходи. Але часто буває так, що кожний має свій досвід, свою позицію, але вона не погоджена з іншою стороною», – відзначив Маломуж.

«Сьогоднішня нарада, а також учорашні двосторонні зустрічі показали, що ми на вірному шляху й зможемо об’єднати зусилля для вирішення серйозних завдань – у першу чергу це боротьба з тероризмом, наркобізнесом, нелегальною міграцією, відмиванням грошей. На порядку денному також запобігання екологічних катастроф», – сказав Маломуж.

„НОВИНИ-МОЛДОВА”
03.11.2005


««««