У СЗР України вшанували ветеранів війни

10.05.2012

З нагоди відзначення 67-ї річниці перемоги над гітлерівською Німеччиною у Службі зовнішньої розвідки України пройшли заходи з ушанування ветеранів розвідки – учасників Другої світової війни.

Під час виступу на урочистих зборах Голова СЗР України Григорій Ілляшов висловив слова вдячності всім тим, хто чесно і самовіддано захищав рідну землю, шанував офіцерську честь і гідність, протидіяв планам ворога, здобуваючи розвідувальну інформацію, своєю незримою роботою сприяв прискоренню перемоги. «Для нас незмінною залишається пам’ять про ті роки і про тих, хто загинув, – зазначив він, звертаючись до ветеранів. – Нехай Ваше мудре, вагоме і авторитетне слово завжди несе правду про минулі події. Хай нинішнє покоління з великою повагою ставиться до Ваших заслуг, спогадів і переживань».

Григорій Руденко

На необхідності виховувати нинішнє покоління українських розвідників на кращих патріотичних і професійних традиціях, пам`ятати свою славетну історію, шанувати ветеранів, дбати про їхній соціальний захист наголошували під час своїх виступів учасник Великої Вітчизняної війни Григорій Руденко та керівники ветеранських благодійних організацій. З урочистою подією ветеранів привітали викладачі і кадети підшефного ліцею-інтернату № 23 міста Києва «Кадетський корпус». Вони побажали співробітникам зовнішньої розвідки успіхів у справі захисту національних інтересів України.

На території заміської резиденції СЗР України співробітники зовнішньої розвідки, ветерани і ліцеїсти поклали квіти до монументу українським розвідникам.

У столиці були покладені квіти до Могили Невідомому солдату у Парку Слави, до меморіальної дошки Героя Радянського Союзу керівника розвідувальної резидентури в окупованому Києві Івана Кудрі, до могили легендарного розвідника Олександра Святогорова, до монумента відомого українського художника Миколи Глущенка, який напередодні війни добував важливу розвідувальну інформацію за кордоном.

Прес-служба СЗР України

««««