Привітання т.в.о. Голови Служби зовнішньої розвідки України особовому складу СЗРУ з нагоди Дня незалежності України

24.08.2016

Шановні колеги!

Від імені керівництва Служби зовнішньої розвідки України та від себе особисто щиро вітаю усіх співробітників та ветеранів Служби з Днем незалежності України!

Двадцять п’яту річницю проголошення незалежності нашої держави український народ зустрічає в складні часи своєї історії. Незважаючи на спроби вищого керівництва України та міжнародної спільноти поновити мир на Донбасі, продовжуються гібридна агресія проти нашої країни, штучне підтримання сепаратизму та спроби дестабілізувати політичну ситуацію в окремих регіонах держави.

Сьогодні народ України мужньо захищає своє історичне право на свободу, демократію, європейський вибір економічного і культурного розвитку. І саме в цій боротьбі народжується нове покоління українців, які займуть гідне місце в сім`ї європейських народів.

Суворе випробування сьогоденням робить нас набагато міцнішими, ніж ми були. Я впевнений, що об’єднані навколо загальнонаціональної ідеї створення квітучої та економічно розвинутої України, ми витримаємо  іспит війною та збережемо цілісність держави.

Роль та місце Служби зовнішньої розвідки України у захисті країни були й залишаються надзвичайно важливими. Саме патріотизм і професіоналізм наших розвідників, їх сумлінне ставлення до своїх обов’язків, а в багатьох випадках по-справжньому мужні вчинки дозволяють добувати актуальну і достовірну інформацію, на підставі якої вище керівництво країни приймає стратегічні рішення у сфері національної безпеки і оборони.

З нагоди головного національного свята бажаю всім співробітникам Служби зовнішньої розвідки України миру, добра, злагоди і віри в процвітання нашої Батьківщини!

З повагою
Т.в.о. Голови Служби І.Разінков


««««