“Відзначаючи 25-ту річницю незалежності України, водночас виборюємо право на життя у вільній, демократичній державі”

23.08.2016

З нагоди 25-ї річниці проголошення незалежності України 18 співробітників СЗРУ нагороджено державними та урядовими нагородами, ще понад 140 військовослужбовців і працівників удостоєно відомчими заохочувальними відзнаками за самовідданість під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також високі показники в оперативно-службовій діяльності.

Виступаючи на урочистостях перед співробітниками Служби зовнішньої розвідки України  т.в.о. Голови СЗРУ Ігор Разінков підкреслив, що наш народ у дуже непростий час відзначає 25-ту річницю незалежності України і водночас виборює своє право на життя у вільній, демократичній державі.

Сьогодні в умовах фактично прямої агресії Росії проти України незалежність нашої держави здобувається щоденними вчинками  справжніх патріотів, які не тільки зі зброєю в руках мужньо захищають територіальну цілісність України, а й самовіддано працюють за іншими напрямами соціального та економічного розвитку держави.

Водночас у нашій країні народжується нове покоління українців.  Суворе випробування сьогоденням робить їх більш міцнішими, об’єднує навколо загальнонаціональної ідеї створення квітучої та економічно розвинутої України.

Роль та місце Служби зовнішньої розвідки України у захисті національних інтересів держави залишаються незмінними, але на тлі подій на Донбасі вони більш конкретні та відповідальні. Здобута розвідниками своєчасна та достовірна інформація дозволяє вищому керівництву країни приймати стратегічні рішення у сфері національної безпеки і оборони та діяти на упередження.

Прес-служба Служби зовнішньої розвідки України


««««