Привітання Т.в.о. Голови Служби зовнішньої розвідки України особовому складу СЗРУ з нагоди Дня захисника України

Шановні колеги!

Від імені керівництва Служби зовнішньої розвідки України та від себе особисто щиро вітаю вас із Днем захисника України!

В багатовіковій історії нашої держави було чимало складних періодів, коли у важкій боротьбі вирішувалась доля української нації. Проте, незважаючи на зовнішні загрози та внутрішні труднощі, Україна прагнула самостійності та завжди перемагала ворогів.

Сьогодні нам з вами випало протистояти зовнішній агресії, боротися за звільнення тимчасово окупованої території Криму та Донбасу, поновлювати економічну стабільність держави, сприяти прогресивному етапу розвитку України.

Ці випробування додають нам сил та мужності у головній справі людського життя – захисті своєї Батьківщини. Військова честь, самовідданість при виконанні поставлених завдань, відповідальність  перед співвітчизниками стали головними принципами діяльності сьогоднішнього покоління розвідників.

Від щирого серця вітаю співробітників СЗРУ, ветеранів розвідки з  Днем захисника України та висловлюю вдячність за мужність, відвагу та самовідданість.

Бажаю всім нових здобутків, успішної реалізації усіх життєвих планів і задумів, віри в краще майбутнє нашого народу, витримки, і, найголовніше, миру й спокою на нашій землі.

Перемога буде за нами!

Слава Україні!

З повагою
Т.в.о. Голови Служби                                                                             І.Разінков


««««