Ветерани розвідки вручили погони кадетам підшефного ліцею

11.11.2016

11 листопада у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося посвячення у кадети вихованців столичного ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус», над яким з 2010 року шефствує Служба зовнішньої розвідки України.

За традицією, закладеною ще п’ять років тому, урочиста церемонія посвячення юнаків ліцею у кадети відбувалася із дотриманням усіх канонів православної церкви, з християнськими настановами і благословенням та у супроводі церковного хору.

У підготовці та проведенні заходу активну участь брали ветерани та співробітники Служби зовнішньої розвідки України.

На урочистостях погони учням кадетських класів вручали ветерани розвідки та СБУ генерал армії України у відставці Леонід Деркач, генерал-лейтенанти у відставці Олександр Христенко та Михайло Шелест, генерал-майори у відставці Дмитро Захараш, Валерій Калита та Віталій Койнов.

Ветерани розвідки нагадали хлопцям про гасло ліцею «Життя – Вітчизні, честь – нікому!» та побажали їм завжди високо нести почесне звання кадета та ніде і ніколи не зганьбити честь рідного ліцею.

Київський ліцей-інтернат №23 «Кадетський корпус» поправу вважається одним з елітних українських середніх загальноосвітніх учбових закладів нового типу з посиленою патріотичною, військовою та фізичною підготовкою. На сьогодні в ліцеї серед майже 700 вихованців навчається  понад 100 дітей з  сімей військовослужбовців-учасників АТО, переселенців із зони АТО, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС та дітей-сиріт.

Прес-служба СЗР України


««««