Привітання Т.в.о. Голови Служби зовнішньої розвідки України І.П.Разінкова з нагоди професійного свята співробітників СЗРУ

Шановні співробітники Служби зовнішньої розвідки України, дорогі наші ветерани!

Від імені керівництва Служби зовнішньої розвідки України та від себе особисто вітаю вас із професійним святом!

У дуже непрості часи нам випала доля виконувати свій військовий і громадянський обов’язок із захисту  Батьківщини. Напевно, це головний виклик, який випав на нашу долю. Ми маємо здолати його з честю, і діяти так, щоб потім не було соромно перед нашими співвітчизниками.

Боротьба за Україну сьогодні ведеться на різних фронтах. На своєму фронті, зовні невидимому для більшості громадян, ми робимо все для того, щоб не тільки відновити територіальну цілісність країни, а водночас не допустити великих втрат серед наших воїнів на передовій.

Інформація, що зараз добувається нами, щоденний аналіз ситуації і прогноз її розвитку дозволяють вищому керівництву країни приймати стратегічно важливі рішення, відстоювати національні інтереси на міжнародних переговорах, реалізовувати євроінтеграційний курс розвитку держави.

Усвідомлення високої  місії, що покладена на Службу, особистої відповідальності кожного співробітника за долю країни мають спонукати нас до ще активнішої роботи, додати сил задля якісного виконання визначених керівництвом країни завдань.    

Я вдячний усім співробітникам, які сумлінно й віддано працюють у лавах зовнішньої розвідки, високопрофесійно ставляться до виконання своїх службових обов’язків, уболівають за результати нашої спільної справи.

Окремі слова подяки хочу сказати усім ветеранам розвідки, які не втрачають зв’язок зі Службою, передають свій досвід молодому поколінню розвідників, допомагають у вирішенні багатьох питань як на відомчому, так і державному рівнях.

Від щирого серця вітаю усіх зі святом, бажаю міцного здоров’я, добробуту, впевненості в майбутньому і нових вагомих професійних здобутків в ім’я захисту національних інтересів нашої Батьківщини!

 Слава Україні!

 

З повагою

Т.в.о. Голови Служби                                                                          І.Разінков


««««