Привітання Т.в.о. Голови СЗРУ Ігоря Разінкова співробітниць СЗРУ з Міжнародним жіночим днем 8 березня

Шановні жінки!

Від імені керівництва Служби зовнішньої розвідки України та від себе особисто щиро вітаю вас із найкращим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

У всі часи жінки завжди надихали чоловіків на яскраві вчинки, великі здобутки та блискучі перемоги. Добрі і ласкаві, мужні і водночас тендітні – цими рисами характеризуються українські жінки. Берегині домашнього вогнища, ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості нашого народу.

Своєю сумлінністю та наполегливістю ви по праву здобули авторитет і повагу з боку колег та керівництва Служби зовнішньої розвідки України. І сьогодні ми чесно визнаємо, що жінки, які служать і працюють у СЗРУ, це не просто наші колеги, а перш за все – віддані і надійні друзі!

Притаманні вам розсудливість, жіноча інтуїція, доброзичливість і чуйність, енергійність та небайдужість до всього, що відбувається в підрозділах, дають змогу якісно вирішувати завдання, поставлені перед українською зовнішньою розвідкою. Впевнений, що ви й надалі будете займати активну позицію в усіх сферах діяльності Служби.

Від усієї душі бажаю вам, наші дорогі жінки, невичерпного щастя, любові і добра! Нехай вас завжди зігрівають люблячі серця близьких людей, а у ваших домівках панує порозуміння, тепло й затишок.

Бажаю, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердним спокоєм! Щасливої вам долі, добра, добробуту і благополуччя!

З глибокою повагою

Т.в.о. Голови Служби І.Разінков


««««