День захисника України приніс Службі зовнішньої розвідки нове поповнення

12.10.2017
Урочисті заходи з прийняття новобранцями Військової присяги на вірність Українському Народові відбулися у знаменні для України дні: напередодні великого та шанованого у християнському світі свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського Козацтва, що має символічне значення для професійного становлення нових співробітників СЗРУ.

Складання Військової присяги – це найбільш хвилююча і пам’ятна подія в житті. На плечі нових співробітників розвідки лягає величезна відповідальність перед українським народом за захист його інтересів та безпеку держави. Особливе значення це має сьогодні, коли вже четвертий рік Україна стримує потужного агресора – Російську Федерацію. Відсьогодні для молодого поповнення служіння Батьківщині стає головним призначенням життя та сенсом служби в лавах зовнішньої розвідки.

Вітаючи молодих розвідників зі складанням Військової присяги, Голова Служби Єгор Божок зазначив, що високий рівень освіти, дієвість, енергійність та нестандартне мислення співробітників – це саме ті чинники, що дозволять оптимізувати СЗРУ та привести її у відповідність до стандартів кращих спецслужб наших союзників та партнерів з НАТО.

Ветерани розвідки та інші учасники урочистостей побажали новим співробітникам СЗРУ мужності та самовідданості при вирішенні службових завдань, впевненості в майбутньому та новаторського підходу в роботі.

Прес-служба СЗРУ


««««