Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України особовому складу СЗРУ з нагоди Дня захисника України

Шановні співробітники Служби зовнішньої розвідки України, дорогі ветерани!

Від імені керівництва Служби зовнішньої розвідки України та від себе особисто щиро вітаю вас із Днем захисника України – святом мужності і відваги українського воїнства.

Сьогодні ми віддаємо належне тим, хто захищає нашу Державу, славимо Пресвяту Богородицю, яка оберігає під своїм покривалом захисників Батьківщини, шануємо велич духу та прагнення до волі українських воїнів-козаків.

Водночас, сьогодні, в умовах, коли вже майже 4 роки Україна бореться з величезним і потужним агресором – Російською Федерацією, це свято нагадує про особисту відповідальність кожного
з нас за збереження територіальної цілісності і стабільності нашої держави, безпеку українського народу.

Особлива роль у цьому контексті відведена вам, розвідникам. Своєчасне виявлення, нейтралізація і протидія будь-яким деструктивним проявам, а також створення належного інформаційно-аналітичного поля та клімату для зовнішньоекономічних та зовнішньополітичних зусиль зі зміцнення позицій України в світі – ваша щоденна робота, яка має вирішальне значення.

Висловлюю вдячність співробітникам СЗРУ і ветеранам розвідки за сумлінну службу, високий професіоналізм та самовідданість. Бажаю нових здобутків, реалізації усіх життєвих планів і задумів, віри в краще майбутнє України, довгоочікуваного миру й спокою на нашій землі.

Слава Україні!

З повагою
Голова Служби Є. Божок


««««