Секретар РНБО України Олександр Турчинов проінспектував об’єкти СЗРУ

13.10.2017

Секретар РНБО, голова Об’єднаного комітету з питань розвідувальної діяльності при Президентові України Олександр Турчинов проінспектував об’єкти Служби зовнішньої розвідки України.

Перебуваючи в підрозділах СЗРУ, Олександр Турчинов основну увагу приділив технічному оснащенню підрозділів різної спрямованості, умовам роботи співробітників розвідки, проблемним питанням, що потребують вирішення.

За результатами інспектування СЗРУ Секретар РНБО Олександр Турчинов відзначив високий інтелектуальний потенціал співробітників Служби зовнішньої розвідки України та підкреслив, що деякі технічні розробки фахівців СЗРУ не мають аналогів у світі.

Водночас Олександр Турчинов акцентував увагу на тому, що технічне забезпечення СЗРУ потребує приведення до найсучасніших стандартів спецслужб країн-членів НАТО.

На підсумковій нараді було наголошено, що вже найближчим часом РНБО розгляне проблемні питання діяльності СЗРУ і подасть відповідні пропозиції для розгляду Президентові України та Верховній Раді України.

Прес-служба СЗРУ


««««