Привітання Голови СЗРУ особовому складу Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні колеги!

Століттями український народ прагнув свободи, незалежності,  національної  ідентичності. На важкому та тернистому шляху створення власної держави в нас, як і в інших народів, були перемоги і поразки, але українці наполегливо і самовіддано йшли до своєї заповітної мрії.

Те, за що протягом усієї історії України боролися наші батьки та діди, вдалося втілити у новітній історії країни в результаті Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Сьогодні ми шануємо тих, хто, виступивши на захист демократичних цінностей, виявив справжній патріотизм і мужність, відважно відстоював національні інтереси та європейський вибір нашої держави.

Обравши європейський напрямок розвитку, ми, на жаль, знову мусимо протидіяти повзучій гідрі гібридної російської агресії, яка вкотре в нашій історії намагаються придушити прагнення українців вільно жити у власній країні, самим вирішувати свою долю, розмовляти українською мовою.

Немає сумніву, що у боротьбі за свободу нашої нації ми переможемо, захистимо свій народ. Разом зі своїми партнерами і союзниками ми виженемо  ворога з окупованої території Криму і Донбасу. Розбудуємо сильну, самодостатню,  економічно розвинену  країну.

Ми на правильному і єдино можливому для процвітання Української Держави шляху. Пам’ятаймо ж про це і робімо все для нашої Перемоги, для світлого майбутнього своїх дітей!

Слава Україні!

З глибокою повагою

Голова Служби                                                                                                                                                                                                                                   Єгор Божок


««««