Привітання Голови СЗРУ з нагоди 26-ї річниці утворення зовнішньої розвідки України

Шановні колеги! Дорогі наші ветерани!

Від щирого серця вітаю вас з 26-ї річницею української зовнішньої розвідки.

Усі ми усвідомлюємо складність завдань, що стоять сьогодні перед нами у сфері забезпечення національної безпеки. Нашому поколінню випало на долю не лише розвивати національну розвідку, а й в умовах прямої російської агресії захищати державу своїми унікальними методами як у тилу ворога, так і на міжнародній політичній арені.

Ми маємо щодня підтверджувати довіру керівництва держави конкретними результатами і докладати усіх зусиль для того, щоб Служба зовнішньої розвідки зміцнювала своє важливе місце в системі національної безпеки, щоб її роль у прийнятті стратегічних державних рішень залишалися вагомою.

Водночас ми розуміємо, що вирішення важливих проблем розбудови вітчизняної розвідки на державному рівні, належного фінансування оперативного процесу, потреб закордонного апарату, розвитку інфраструктури, її матеріальної та оперативно-технічної бази  значною мірою залежатиме від нашого конкретного внеску в загальну справу захисту національних інтересів країни. Вірю, що нам по силі впоратись зі всіма завданнями.

Я щиро вдячний усьому нашому колективу – відданим своїй справі та патріотично налаштованим співробітникам, які, незважаючи на всі нелегкі виклики сьогодення, що стоять перед нашою Державою та Службою, націлені на досягнення високих результатів за своїми напрямками діяльності.

Бажаю всім нам міцного здоров’я, подальших професійних успіхів, довгоочікуваного мирного неба, добра і родинної злагоди.

Слава Україні!

Голова Служби Єгор Божок


««««