Натисни та тримай

Привітання Голови СЗРУ особовому складу Служби зовнішньої розвідки України з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні колеги!

Складним і тернистим виявився  шлях українців до власної національної свободи.

Наш народ прагнув до волі протягом усієї історії України, і наразі те, що не вдалося нашим батькам та дідам, було втілено в життя в результаті Помаранчевої революції та Революції Гідності, що підняли громадян України  на боротьбу за своє краще майбутнє.

Сьогодні ми віддаємо належну шану громадянському подвигу, вшановуємо патріотизм і мужність людей, які відважно виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси та європейський вибір нашої держави.

Ми усі маємо докласти максимум зусиль, щоб бути гідними тих, хто віддав своє життя за незалежність України і перемогу над агресором. Попереду на нас очікує тривала і напружена робота зі створення по-справжньому демократичної держави, пошуку шляхів оптимального розвитку економіки країни, захисту національних інтересів, розвитку культури та самосвідомості людей. Але я впевнений, що Україну очікує велике і славне майбутнє.

Разом ми переможемо!

Слава Україні!

 

З глибокою повагою

Голова Служби

В. Гвоздь

Що ще цікавого

389
31
Голову Служби зовнішньої розвідки України Владислава Бухарєва представлено особовому складу СЗРУ
232
10
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №391/2019 "Про призначення В.Бухарєва Головою Служби зовнішньої розвідки України"
140-річчя з дня народження Симона Петлюри
207
1
Симон Петлюра: «Необхідно, щоб громадянство знало позитивну вагу цієї служби і оточило працю її своїм співчуттям та допомогою»