Натисни та тримай

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем зовнішньої розвідки України

Шановні друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем зовнішньої розвідки України!

У час воєнної агресії Росії та гібридної війни, яку вона веде проти нашої держави, роль Служби зовнішньої розвідки зростає. Протидія спецслужбам держави-агресора вимагає від українських розвідників мобілізації та витримки. Служба змушена діяти в умовах підвищеної небезпеки та вирішувати надскладні завдання, пов’язані з воєнними, інформаційними, економічними та іншими загрозами для нашого суспільства. Від професіоналізму українських розвідників залежить безпека держави, успіх у протистоянні агресору і проведення внутрішніх реформ.

Сьогодні українська розвідка докорінно змінюється. Перед нами стоїть завдання інтеграції в розвідувальні структури НАТО та тісної співпраці із спеціальними службами держав-членів Альянсу. Ми мусимо виконати нашу місію перед нинішнім та майбутніми поколіннями і забезпечити незворотність євроатлантичної інтеграції України. Впевнений, що закріплення курсу на членство в ЄС і НАТО у Конституції України сприятиме цьому процесу.

Переконаний, що успішна діяльність Служби зовнішньої розвідки є одним з ключових факторів безпеки як для нашої держави, так і для всього східноєвропейського регіону. Тому Уряд і надалі приділятиме належну увагу потребам Служби для успішного здійснення нею своїх функцій щодо захисту нашої держави та суспільства.

Висловлюю подяку всім працівникам зовнішньої розвідки за віддану службу Батьківщині та успішне протистояння агресору в умовах гібридної війни! Бажаю міцного здоров’я, успіхів, добробуту і миру в нашій країні!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН

Гройсман Володимир Борисович

Що ще цікавого

140-річчя з дня народження Симона Петлюри
21
0
Симон Петлюра: «Необхідно, щоб громадянство знало позитивну вагу цієї служби і оточило працю її своїм співчуттям та допомогою»
Розсекречені архіви СЗРУ
1 723
73
Галузевий державний архів Служби зовнішньої розвідки України розсекретив ексклюзивні матеріали про діяльність УНР
205
3
ЗАГРОЗИ ВТРУЧАННЯ РФ У ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС В УКРАЇНІ