Натисни та тримай

Розвідників, що відзначились у забезпеченні АТО, нагороджено державними нагородами

Про результати діяльності Служби зовнішньої розвідки України під час проведення антитерористичної операції на Сході країни публічно говорять не часто, і сьогодні це цілком зрозуміло.

Водночас останні півтора року агентурні та технічні підрозділи СЗРУ системно добувають інформацію, яка дозволяє краще орієнтуватися в політичній та військовій обстановці та приймати правильні рішення, як керівництву нашої держави, так і силовим структурам, задіяним у проведенні антитерористичної операції на Донбасі.

Завдяки мужності і відвазі українських розвідників ефективно здобувається інформація стосовно планів та намірів керівництва Російської Федерації щодо України, про осіб, які причетні до вчинення злочинів проти нашої країни та співпрацюють з бойовиками, про дислокацію терористичних формувань та розташування вогневих позицій противника на тимчасово окупованій території Донецької і Луганської областей.

Але ж День Незалежності України – саме той привід, коли згадують навіть про самих секретних Героїв. Відповідно до Указу Президента України за вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету, територіальної цілісності України, зразкове виконання службового обов’язку і високий професіоналізм ряд співробітників Служби зовнішньої розвідки України нагороджено державними нагородами.

Враховуючи специфіку діяльності зовнішньої розвідки державні нагороди вручив Голова СЗР України Віктор Гвоздь.

 

Прес-служба Служби зовнішньої розвідки України

Що ще цікавого

7
0
На 92-му році пішов із життя легендарний ветеран української зовнішньої розвідки Василь М’якушко
117
1
ЗАГРОЗИ ВТРУЧАННЯ РФ У ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС В УКРАЇНІ
188
3
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №80/2019 “Про тимчасове виконання обов’язків Голови Служби зовнішньої розвідки України”