Натисни та тримай

Зима, що назавжди змінила Україну

5 років тому в Україні сталися найтрагічніші події Революції Гідності.

18–20 лютого 2014 року в Києві на Майдані Незалежності та вулиці Інститутській були жорстоко розстріляні великі сини і доньки України, яких згодом назвуть Небесною Сотнею.

Сотня загиблих, тисячі поранених, сотні заарештованих і підданих тортурам, десятки безвісти зниклих – таку ціну заплатили українці за можливість бути вільними на своїй же землі, за повернення до свого європейського дому, демократичної євроатлантичної сім’ї.

Події Революції Гідності стали точкою неповернення до старої пострадянської моделі відносин між владою та суспільством, до старих корупційних схем, а головне – до залежної від Кремля у зовнішньому курсі України.

Вкотре український народ підтвердив, що в найкритичніші та найважливіші періоди історії знайдуться герої, які своєю жертовністю і небайдужістю, гідністю і честю стануть на захист свободи та майбутнього вільного розвитку.

Небесна Сотня стала не лише прикладом жертовності й патріотизму, але й джерелом натхнення для захисників України, які досі боронять мирне життя на Сході України.

Вшановуючи Героїв Небесної Сотні, ми увічнюємо громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу, стійкість та подвиг громадян, які назавжди змінили перебіг історії Української держави.

Вічна пам’ять Героям, які віддали життя за наші права і свободу, ідеали демократії та європейське майбутнє України!

 

Слава Україні!

Героям слава!

Що ще цікавого

140-річчя з дня народження Симона Петлюри
21
0
Симон Петлюра: «Необхідно, щоб громадянство знало позитивну вагу цієї служби і оточило працю її своїм співчуттям та допомогою»
Розсекречені архіви СЗРУ
1 724
73
Галузевий державний архів Служби зовнішньої розвідки України розсекретив ексклюзивні матеріали про діяльність УНР
205
3
ЗАГРОЗИ ВТРУЧАННЯ РФ У ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС В УКРАЇНІ