Натисни та тримай

У Службі зовнішньої розвідки України відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони

У Службі зовнішньої розвідки України відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України

22 травня у Службі зовнішньої розвідки України відбулося  виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони. Представники профільного комітету  за участі керівництва СЗР України обговорили питання щодо стану виконання Закону України «Про Службу зовнішньої розвідки України» та перспективи розвитку Служби.

Голова СЗР України Григорій Ілляшов та його заступники проінформували членів комітету про зміни організаційного та кадрового характеру, які відбулися у Службі, оптимізацію управлінської складової, конкретні результати діяльності, про участь СЗР України у боротьбі з тероризмом, забезпеченні безпеки дипломатичних установ і громадян України за кордоном, заходи з інформаційно-аналітичного забезпечення інформацією розвідки вищих органів державної влади України, перспективи розвитку технічної розвідки, а також акцентували увагу на питаннях, які потребують законодавчого урегулювання та спільних зусиль для їх вирішення.

У своїх виступах голова комітету Володимир Литвин та інші члени комітету, у цілому позитивно оцінивши роботу СЗР України, акцентували увагу на необхідності збереження кадрового та інтелектуального потенціалу, посилення ролі розвідки у системах забезпечення безпеки держави, оперативного реагування на зовнішні загрози для нашої країни,  наголошували на тому, що визначальною складовою діяльності розвідки повинна бути її наступальна позиція у відстоюванні національних інтересів, висловили пропозиції і побажання стосовно поліпшення роботи Служби зовнішньої розвідки України.

У той же час члени комітету погодилися з думкою щодо необхідності удосконалення актів законодавства, які регламентують діяльність Служби зовнішньої розвідки України, поліпшення її матеріально-технічного і фінансового забезпечення. Значна увага приділялася визначенню шляхів вирішення питань соціального захисту особового складу, зокрема житлового забезпечення.

Учасники засідання висловили переконання, що подібні зустрічі та обговорення на них низки важливих питань діяльності Служби зовнішньої розвідки України і перспектив її розвитку, координації дій з іншими державними органами, вдосконалення нормативно-правової бази сприятимуть реалізації спільних задумів і планів.

Народні депутати України також ознайомилися з територією та інфраструктурою СЗР України, поклали квіти до монументу українським розвідникам, відвідали Центр професійного і патріотичного виховання співробітників зовнішньої розвідки.

 

Прес-служба Служби зовнішньої розвідки України