20.07.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

7/20/2021
singleNews

Федеративна Республіка Німеччина

Федеральний інститут Німеччини з вивчення інфекційних захворювань та непереносних хвороб «Robert-Koch-Institut» (RKI) другий тиждень поспіль продовжує фіксувати збільшення нових випадків зараження на 100 000 жителів за сім днів (7-денна захворюваність). Так, у порівнянні зі статистичними даними за неділю 18.07.2021, де цей показник дорівнював 10.0, дані за понеділок 19.07.2021 зросли до показника 10.3. За даними RKI, найбільш заразний варіант «Дельта» є домінуючим варіантом коронавірусу в Німеччині з кінця червня.

Королівство Данія

У Данії 8% всіх нових випадків захворювань на коронавірус минулого тижня було зареєстровано в осіб, які заразилися під час відпочинку в Іспанії. Міністерство закордонних справ країни заявило, що туристи можуть продовжувати подорожувати до Іспанії, але повинні уникати зон підвищеного ризику.

Ісламська Республіка Іран

За словами представників міністерства охорони здоров’я Ірану, в країні на в'їзд і виїзд на тиждень закриті провінції Тегеран і Альборз, заборонена діяльність кафе, мечетей, кінотеатрів, непродуктових магазинів.

Королівство Саудівська Аравія

Міністерство внутрішніх справ повідомило, що усі громадяни Саудівської Аравії, які бажають виїхати з королівства, мають бути вакциновані двома дозами затверджених у КСА вакцин: Pfizer, Covishield-Astrazeneca, Moderna або Johnson and Johnson. З 09.08.2021 громадянам королівства буде дозволено виїзд за його межі лише за наявності сертифікату про вакцинацію двома дозами.

Рішення прийнято відповідно до профілактичних і запобіжних заходів, рекомендованих МОЗ КСА, розроблених на основі даних про нові хвилі інфекції в усьому світі, нові мутації коронавірусу та «низьку ефективність однієї дози вакцини проти цих мутацій».

Алжирська Народна Демократична Республіка

У зв’язку зі збільшенням випадків захворювання на коронавірус в Алжирі, керівниками низки регіонів прийнято рішення щодо запровадження додаткових запобіжних заходів у боротьбі з Covid-19. Зокрема, керівництвом регіону Скікда видано розпорядження щодо обов’язкової (без винятків) вакцинації від коронавірусу усіх державних службовців. Передбачається, що вхід до державних адміністрацій регіону буде здійснюватися на основі пропуску з пред’явленням сертифікату вакцинації. У разі відмови від вакцинації до вказаних категорій осіб будуть застосовані дисциплінарні заходи.