31.05.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

5/31/2021
singleNews

Французька Республіка

У Франції, починаючи з 31 травня, всі особи, старші 18 років, можуть отримати щеплення від COVID-19.

Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії

Рішення про остаточне скасування в Англії 21 червня локдауну буде прийнято після оцінки даних про зараження, госпіталізацію, вакцинацію та нові варіанти коронавірусу. Про це 30 травня заявив міністр з питань вакцинації Надхім Захаві, зазначивши, що влада хоче бути переконаною в доцільності скасування обмежень.

Італійська Республіка

Італія продовжила заборону на в'їзд для людей, які приїжджають з Індії, Бангладеш та Шрі-Ланки. Цю заборону застосовано як запобіжний засіб проти індійського варіанту коронавірусу з потрійною мутацією. Термін дії заборони продовжили до 21 червня.

Швейцарська Конфедерація

У Швейцарії очікується, що з 7 червня з’являться перші «сертифікати COVID-19», які видаватимуть повністю провакцинованим особам. Наявність вказаного сертифіката у громадянина має зняти для нього більшість чинних протиепідеміологічних обмежень. На даний час проходить процес консультації між федеральними та кантональними органами влади щодо схеми запровадження вказаних документів.

Держава Ізраїль

Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю підтвердило, що з 31 травня вносить Росію і Аргентину в список країн, виїзд до яких громадянам заборонений у зв'язку з поширенням коронавірусу. Крім цих двох країн в списку вже знаходяться Україна, Ефіопія, Бразилія, ПАР, Індія, Мексика та Туреччина.

Республіка Кенія

Кенія продовжила загальнонаціональну нічну комендантську годину ще на 60 днів у рамках заходів щодо боротьби з COVID-19. Нічна комендантська година, введена раніше, починається з 22:00 і триває до 4:00 години ранку в усій країні.

Республіка Молдова

Із 2 червня громадяни Молдови, які отримали обидві дози щеплень від коронавірусу, можуть безперешкодно в'їжджати до Угорщини. Однак ті, хто хоче їхати в Угорщину, повинні бути щеплені лише вакцинами, визнаними Європейським агентством з лікарських засобів, такими, як Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Johnson/Johnson.