Натисни та тримай

Голова СЗР України виступив на засіданні Комітету ВР України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

7 липня Голова СЗР України генерал-лейтенант Валерій Кондратюк виступив на засіданні Комітету ВР України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

За результатами засідання Комітету ВР Валерій Кондратюк зазначив, що розгляд і оцінка профільним Комітетом ВР зовнішніх загроз Україні та обговорення пріоритетних напрямів діяльності розвідувальних органів є вкрай важливим питанням і відповідає завданням Президента України, визначеним ним під час нещодавньої зустрічі з керівним складом СЗРУ. Тоді Володимир Зеленський наголосив на необхідності максимально оперативно збільшити коефіцієнт корисної дії розвідувальної діяльності, підвищити якість і достовірність розвідінформації, покращити взаємодію з іншими членами української розвідспільноти, а також відновити активні заходи впливу з метою захисту українських інтересів за кордоном та збільшити економічний ефект розвідки.

Що ще цікавого

326
0
Підшефний ліцей СЗРУ названо на честь Володимира Великого
418
2
Академія зовнішньої розвідки України: співпраця та структурні реформи на шляху до євроатлантичної інтеграції
461
10
Прийнято Закон “Про внесення змін до Закону України “Про Службу зовнішньої розвідки України” щодо діяльності Служби зовнішньої розвідки України”