Натисни та тримай

Навчальному закладу зовнішньої розвідки України виповнилося десять років

В Інституті підготовки кадрів зовнішньої розвідки Служби зовнішньої розвідки України відбулися урочистості з нагоди десятиріччя з дня створення навчального закладу.

За цей період відповідний факультет Національної академії Служби безпеки України спочатку здобув статус Центру, а згодом – Інституту підготовки кадрів зовнішньої розвідки. Сьогодні випускники цього специфічного навчального закладу виконують покладені на них відповідальні завдання щодо забезпечення державних органів влади України інформацією з проблем політичної, військово-стратегічної, економічної, науково-технічної та інформаційної сфер, працюють на інших важливих напрямках роботи, у тому числі перебуваючи в тривалих закордонних відрядженнях.

З ювілейною датою науково-педагогічний колектив, співробітників та ветеранів Інституту привітали нинішні та колишні керівники зовнішньої розвідки України. Відомчі нагороди отримали фахівці, які, маючи великий практичний досвід роботи в розвідці, протягом тривалого часу успішно передавали свої знання, вміння і навички майбутнім співробітникам.

 

Прес-служба СЗР України

Що ще цікавого

63
0
Президент України підписав Закон «Про розвідку»
223
1
Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з Днем захисника України
763
12
СЗРУ вітає прийняття Закону «Про розвідку»