Натисни та тримай

Президент України підписав Закон «Про розвідку»

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про розвідку», який Верховна Рада ухвалила 17 вересня 2020 року.

«Сьогодні я підписую прийнятий Верховною Радою Закон України «Про розвідку». Реалізація положень цього закону дозволить створити ефективну систему української розвідки, яка відповідатиме характеру та масштабним актуальним загрозам національній безпеці України», – зазначив Президент України.

За його словами, підтримка розвідки на законодавчому рівні сприятиме своєчасному виявленню, запобіганню та нейтралізації загроз і підвищить спроможність розвідки здобувати та забезпечувати споживачів якісною розвідувальною інформацією.

«Слід пам’ятати, що питання розвідки є пріоритетом, а матеріали розвідників – основа для прийняття важливих державних рішень. Саме тому цей закон – не лише нові можливості та нові спроможності для розвідки, але й велика відповідальність для держави, яка потребує значного посилення стратегічної та оперативної складових розвіддіяльності, вдосконалення аналітичної роботи та якості отриманої інформації», – вважає Володимир Зеленський.

Президент України  висловив переконання, що всі завдання будуть виконані розвідкою на найвищому рівні: «Виконані якісно, виконані професійно, власне – як і завжди».

 

Що ще цікавого

30
0
СЗРУ вшановує пам'ять жертв голодоморів в Україні
36
0
Жнива скорботи. Пам’яті жертв Голодомору в Україні
187
2
Гідність і свобода держави залежить від гідності особистостей, які її творять