Натисни та тримай

Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з Днем захисника України

Шановні колеги-розвідники, дорогі ветерани!

Прийміть мої щирі вітання з Днем захисника України!

У літописі подвигів українців було чимало ратних подій і дат. Та сьогодні не просто державне свято, це справді всенародне вшанування нескорених і відважних захисників України. Нині це свято об’єднує різні покоління українців, їхню любов до рідної землі, прагнення миру та волі.

Українські землі завжди були привабливими для загарбників. Тож недарма українців називали народом-військом. Мужні лицарі-козаки, Січові стрільці, Герої Крут, герої-воїни Другої світової війни, потужний добровольчий і волонтерський рух та відроджене українське військо – на різних етапах історії українці виборювали та відстоювали нашу незалежність. Подвиги захисників вписані в літопис боротьби українців і завжди нагадуватимуть нам, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути вільною і самодостатньою нацією.

Цього урочистого дня ми маємо ще раз замислитися над тим, чи все ми зробили, щоб здобути випереджувальну інформацію щодо планів і намірів ворогів нашої державності, для повернення тимчасово окупованих територій, протидії ворожим інформаційним операціям, захисту інтересів держави з усього спектра питань національної безпеки, сприяння українському оборонно-промисловому комплексу в розробці і виробництві власних зразків озброєння і військової техніки, чи доклали зусиль задля збереження міжнародної підтримки  України у світі.

Стати сильною державою – головне завдання на сьогодні для України, усіх нас. І ми переможемо, якщо разом побудуємо успішне, вільне та справедливе суспільство, об’єднане спільними національними інтересами, прагненням демократичного й  економічного розвитку, соціальної справедливості.

Тож у цей святковий день хочу подякувати кожному співробітнику та ветерану Служби зовнішньої розвідки України за героїзм і самовіддачу, особисту відвагу, вірність обов’язку та справжній український дух. Нехай прагнення волі та незалежності й надалі залишається вашими найкращими чеснотами, а незгасне світло віри у перемогу та покровительство Пресвятої Богородиці підтримують і надихають.

Щастя Вам і здоров’я, бадьорості духу, впевненості в собі та своїй Вітчизні. Миру, добра та добробуту вам і вашим родинам!

Слава Україні! Героям слава!

Голова Служби                                                                 

Валерій КОНДРАТЮК

 

Що ще цікавого

29
0
СЗРУ вшановує пам'ять жертв голодоморів в Україні
35
0
Жнива скорботи. Пам’яті жертв Голодомору в Україні
187
2
Гідність і свобода держави залежить від гідності особистостей, які її творять