Натисни та тримай

Привітання Голови СЗРУ Валерія Євдокимова з Днем зовнішньої розвідки України

Співробітникам та ветеранам Служби зовнішньої розвідки України

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із Днем зовнішньої розвідки України!

У день професійного свята ми маємо ще раз пригадати й усвідомити, що українська розвідка має глибоке історичне коріння й хороші традиції.

Ми увібрали все найкраще від наших славетних національних героїв
і нині наполегливо розбудовуємо Службу за стандартами провідних розвідок світу.

Важливий урок, який мусимо винести із вітчизняної давньої і новітньої історії, полягає в тому, що лише сильна держава може захистити свою незалежність і свій народ від зовнішніх загроз. І лише сильна національна розвідка, основу якої становлять професіонали й патріоти, спроможна завчасно розгледіти агресивні плани і наміри недружніх держав.

Сьогодні ми по-новому, реалістичніше і прагматичніше дивимося на роль і місце СЗРУ в системі національної безпеки України. Президентом України перед нами поставлено чітке завдання: бути спроможними не лише добувати актуальну інформацію для прийняття стратегічних рішень вищим керівництвом держави, а й проводити активні заходи з багатьох напрямів, займати наступальну позицію.

Ми продовжуємо розбудовувати Службу з урахуванням вимог сьогодення, удосконалюємо управлінський процес, розширюємо закордонні можливості розвідки, підвищуємо ефективністьїї роботи, розвиваємо інфраструктуру в регіонах, реконструюємо об’єкти технічної розвідки, поглиблюємо взаємодію з партнерами, вдосконалюємо нормативно-правову базу, дбаємо про поліпшення фінансового забезпечення і соціальний захист співробітників.Триває щоденна системна робота, націлена на перспективу, на результат, на нову якість.

Від керівництва Служби та від себе особисто висловлюю подяку співробітникам усіх структурних підрозділів, які сумлінно та високопрофесійно виконують службові обов’язки. 

Хочу побажати, щоб у подальшому Служба зовнішньої розвідки України успішно діяла й розвивалася, а всі ми були колективом однодумців.

Щиро вітаю усіх із професійним святом. Бажаю всьому особовому складу Служби, нашим шановним ветеранам бути активними, згуртованими, мобілізованими, націленими на результат і впевненими у завтрашньому дні. Добра, щастя, і благополуччя вашим рідним та близьким!

Слава Україні!

Голова Служби зовнішньої розвідки України                      

  генерал-майор                                                                  Валерій ЄВДОКИМОВ

Що ще цікавого

14
0
Президент України підписав Закон «Про розвідку»
214
1
Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з Днем захисника України
756
12
СЗРУ вітає прийняття Закону «Про розвідку»