Натисни та тримай

Розвідниками залишаються назавжди. Голова СЗРУ Валерій Євдокимов взяв участь в урочистих зборах ветеранів зовнішньої розвідки

З нагоди 101-ї річниці зовнішньої розвідки України Голова СЗР України Валерій Євдокимов взяв участь в урочистих зборах ветеранів-розвідників різних поколінь.

На заході були присутні ветерани розвідки, які працювали в різні історичні періоди та були причетні до створення української зовнішньої розвідки вже Незалежної України, а також чинні керівники підрозділів СЗРУ. Формат зустрічі дав можливість обговорити як актуальні для ветеранів питання соціального захисту та діяльності ветеранської організації, так і важливі завдання, що стоять перед українською зовнішньою розвідкою на сучасному етапі.

У своїй вітальній промові Голова Служби Валерій Євдокимов зазначив: «Наше професійне свято згуртовує і об’єднує розвідників усіх поколінь. Адже зовнішня розвідка України має давні і хороші традиції, вагомі напрацювання, досвідчені кадри. Усе це створювалося зусиллями багатьох поколінь українських розвідників. У нинішній складній ситуації розвідка покликана відігравати важливу, а подекуди й ключову роль. І професія розвідника має бути шанованою і належним чином оцінюваною в суспільстві. Я щиро поважаю і ціную все позитивне й раціональне, що було зроблено свого часу кожним із вас задля забезпечення національних інтересів держави. І зі свого боку нині докладаю всіх зусиль для досягнення нової якості в роботі розвідки».

Учасники зборів акцентували увагу на необхідності налагодження тіснішої взаємодії СЗРУ із Громадською організацією «Всеукраїнська Рада ветеранів зовнішньої розвідки». Адже поєднання відомчих можливостей з потенціалом добровільних об’єднань ветеранів дає можливість втілити в життя чимало заходів за участю розвідників старшого покоління: це і прийняття присяги молодими співробітниками, і проведення зборів та тематичних конференцій, і участь у навчальному процесі в Академії СЗРУ, і сприяння в дослідженні історії української зовнішньої розвідки, і постійна допомога підшефному ліцею-інтернату «Кадетський корпус».

Від імені ветеранської організації на зборах виступив Голова Всеукраїнської  Ради ветеранів зовнішньої розвідки України Дмитро Захараш.  Він поінформував про роботу  громадського об’єднання за період з квітня 2018 року – дати його створення, і акцентував увагу на проблемах, над якими працює ветеранська організація.

Голова Служби зовнішньої розвідки України Валерій Євдокимов подякував запрошеним ветеранам за небайдужість до розбудови української розвідки та сприяння у виконанні покладених на неї завдань, і вручив відомчі заохочувальні відзнаки СЗР України.

Більше фото з урочистих зборів можна переглянути тут: https://193.29.204.75/media/gallery/oficijni-zahodi/golova-szru-valerij-evdokimov-vzav-ucast-v-urocistih-zborah-veteraniv-zovnisnoi-rozvidki

 

Що ще цікавого

15
0
Президент України підписав Закон «Про розвідку»
214
1
Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з Днем захисника України
756
12
СЗРУ вітає прийняття Закону «Про розвідку»