Натисни та тримай

У Кишиневі відбулася зустріч керівників спеціальних і розвідувальних служб Молдови, Болгарії, Румунії і України

З 2 по 3 червня в Кишиневі проходила чотирьохстороння робоча зустріч керівників спеціальних і розвідувальних служб Молдови, Болгарії, Румунії і України.

В її роботі взяла участь делегація Служби зовнішньої розвідки України на чолі з Головою СЗР України Миколою Маломужом.

У ході зустрічі обговорювалися питання, пов’язані з необхідністю посилення боротьби з міжнародним тероризмом, незаконною торгівлею зброєю, людьми і наркотиками, а також розвитку багатостороннього співробітництва в інтересах забезпечення безпеки зазначених держав.

Учасники кишиневської зустрічі розглянули нові шляхи поглиблення взаємодії у сфері забезпечення економічної безпеки і протидії структурам організованої злочинності. При цьому зазначили, що процес співробітництва у Південно-Східній Європі, пріоритети у боротьбі з організованою злочинністю і корупцією, а також ініціативи варшавського Саміту ЄС зобов’язують розвідувальні служби об’єднати зусилля для протидії цим явищам.

Сторони висловили єдину думку стосовно необхідності подальшого вдосконалення механізмів співробітництва, більш ефективної взаємодії розвідувальних служб з метою нейтралізації явищ і ризиків, які становлять загрозу для національної і європейської безпеки.

Керівники відомств були прийняті Президентом Республіки Молдова Володимиром Вороніним. Прес-служба СЗР України.

 

Прес-служба СЗР України

Що ще цікавого

62
1
Президент України підписав Закон «Про розвідку»
236
1
Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з Днем захисника України
755
11
СЗРУ вітає прийняття Закону «Про розвідку»