Натисни та тримай

Україна започатковує міжвідомчий проект «Платформа Україна – НАТО з протидії гібридним операціям»

Україна налагоджує ефективну міжвідомчу взаємодію з раннього виявлення, прогнозування та координації з нейтралізації гібридних загроз у рамках співпраці Україна – НАТО.

В рамках проекту «Платформа Україна – НАТО  з протидії гібридним операціям» Служба зовнішньої розвідки України з-поміж іншого бере активну участь у щотижневих брифінгах-оглядах і семінарах-практикумах зі взаємодії органів державної влади під час виявлення та протидії інформаційно-психологічним операціям. Цикл семінарів підготовлено Громадським об’єднанням «Центр оборонних реформ» спільно з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції Кабінету Міністрів України.

Важливим аспектом запровадження вивчення досвіду протидії гібридним загрозам є те, що Україна із 2014 року ділиться з міжнародними партнерами, і по НАТО зокрема, своїм досвідом виявлення та протидії гібридним операціям. А це означає, що ми не тільки отримуємо допомогу Альянсу й міжнародної спільноти, але й робимо свій вагомий внесок у стратегічне завдання – зміцнення євроатлантичної та світової безпеки.

Запускаючи проект «Платформа Україна – НАТО  з протидії гібридним операціям», виконувач обов’язків керівника Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Олексій Генчев окреслив важливі аспекти роботи Платформи з протидії гібридним операціям. Так, короткостроковим аспектом цього проекту є нормалізування роботи державних інституцій з НАТО. Стратегічну ж мету Урядовий офіс бачить у налагодженні й посиленні міжвідомчої координації, обміні інформацією з означеного питання, досвідом та фахівцями. «Питання стратегічного планування, комунікацій та міжвідомчої координації – це ті три елементи, які дадуть можливість Україні  втілити свої євроатлантичні та євроінтеграційні прагнення», – підкреслив Олексій Генчев.

 

Що ще цікавого

159
6
Валерій Кондратюк провів робочу зустріч із Головою НАЗК
220
2
Президент України підписав Закон «Про розвідку»
297
1
Привітання Голови Служби зовнішньої розвідки України з Днем захисника України