Натисни та тримай

Французького офіцера затримали за підозрою в шпигунстві на користь РФ

Французький підполковний, який служив на базі НАТО в Італії, був затриманий за підозрою в шпигунстві на користь Росії. Міністерка оборони Франції Флоранс Парлі підтвердила розслідування щодо офіцера.

Французький підполковник, який проходить службу на базі НАТО в Італії, був затриманий за підозрою в шпигунстві на користь Росії. Про це в неділю, 30 серпня, повідомили французькі ЗМІ.

Згодом міністерка оборони Франції Флоранс Парлі частково підтвердила цю інформацію. За її словами, щодо старшого французького офіцера ведеться розслідування за підозрою в порушенні державної таємниці, проте інших деталей вона не надала.

Джерела агентства AFP тим часом повідомляють, що проти офіцера висунули обвинувачення в розвідувальній діяльності на користь іноземної держави, що завдала шкоди фундаментальним інтересам Франції. 

За даними радіо Europe 1, підполковник володіє російською мовою, і в Італії його бачили з чоловіком, якого ідентифікували як агента російської спецслужби ГРУ. Офіцера підозрюють у шпигунстві на користь Росії, йдеться у повідомленні Europe 1.

Французькі спецслужби затримали офіцера 21 серпня, коли той планував повертатися з Франції до Італії. Зараз він перебуває у в'язниці в Парижі.

На фото: Міністерка оборони Франції Флоранс Парлі

Що ще цікавого

236
0
У Чехії найактивніше діють російські та китайські спецслужби
315
0
США офіційно висунули звинувачення у глобальних хакерських атаках шести офіцерам військової розвідки Росії
718
1
Ірландські cпецслужби "оцінюють" ймовірний вкид фейків з РФ