Прес-служба

 

Про свою діяльність Служба зовнішньої розвідки України в установленому порядку інформує громадськість через прес-службу.

Основними спрямуваннями роботи прес-служби є підготовка і поширення в ЗМІ офіційної інформації про СЗР України, а також повідомлень, заяв, коментарів з актуальних питань діяльності української зовнішньої розвідки.

У разі необхідності прес-служба організовує прес-конференції, брифінги, інтерв’ю керівництва СЗР України з журналістами, надає допомогу представникам вітчизняних та зарубіжних ЗМІ в отриманні інформації для підготовки матеріалів про діяльність розвідки, взаємодіє з авторами публікацій та документальних фільмів з розвідувальної тематики. При цьому надання засобам масової інформації необхідних матеріалів здійснюється з дотриманням вимог Закону України „Про розвідку”, який передбачає, що такі матеріали не повинні містити відомостей, які становлять державну таємницю.

Прес-служба може організовувати авторам статей, спогадів, книг, фільмів про зовнішню розвідку України консультації з відповідними фахівцями для об’єктивного висвітлення цієї тематики.

Детальнішу інформацію про прес-службу та порядок надання відомостей щодо діяльності СЗР України можна отримати за телефоном (044) 481-66-88 та написавши на поштову адресу press_inform@szru.gov.ua