НОВИНИ

Не дамо згасити свічу пам’яті

Вшановуючи пам’ять жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років, співробітники Служби зовнішньої розвідки України приєдналися до загальнонаціональної і міжнародної акції «Запали свічку пам’яті».
11/27/2021
singleNews

Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 26.11.2021

Унаслідок вибуху біля школи в місті Могадішо, Сомалі, загинуло вісім людей, 17 – дістали поранення. Підрозділи жандармерії та спецназу Туреччини розгромили зимову базу Робочої партії Курдистану. П’ятеро підлітків загинули внаслідок вибуху міни в місті Талукан афганської провінції Тахар.
11/26/2021
singleNews

RAND Corporation: Неспроможність Росії перетворити свої ворожі дії на стратегічні досягнення очевидна

За межами колишнього радянського простору Росія зазвичай займається діяльністю вищої інтенсивності лише в слабших державах, що постраждали від громадянських конфліктів, таких, як Сирія та Лівія. У стабільніших країнах дії Росії зазвичай зводяться до операцій впливу.
11/24/2021
singleNews

Росія роздратована поглибленням стратегічного партнерства США з Україною – CSIS

РФ роздратована поглибленням партнерства США з Україною – CSIS
11/22/2021
singleNews

СЗРУ вдосконалює систему кадрового забезпечення

Створено Тренінговий центр, основним завданням якого є формування знань і навичок, необхідних для виконання завдань, поставлених перед розвідкою.
11/22/2021
singleNews

«Батьківщина або територія… Кожен сам обирає шлях»

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Українці вийшли на Майдан, щоб відстояти своє право на гідне майбутнє. Ми вчилися говорити про себе на весь світ: «я українець, і я – вільний», «це моя боротьба», «ми здатні себе захистити». У важкі місяці Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року українська нація відродилася і стала сильною, як ніколи.
11/21/2021
singleNews

Одержимість Путіна Україною досягла безпрецедентного рівня – Фонд Карнегі за міжнародний мир

Детальне дослідження дій В. Путіна щодо України свідчить, що нині у нього є майже всі необхідні компоненти та виправдання для військового вторгнення, тому в Києва та Вашингтона є вагомі причини для занепокоєння.
11/17/2021
singleNews

Росія переоцінила силу свого енергетичного тиску на Молдову – Центр Карнегі

Москва не врахувала, як змінився енергетичний ринок після російсько-української газової суперечки 2008-2009 років. Цей конфлікт фактично сприяв лібералізації європейського газового ринку, завдяки чому трубопровідний газ став мобільнішим та придатнішим для транскордонних транспортувань.
11/8/2021
singleNews

Москва намагається очорнити репутацію Литви та Польщі через Калінінград – The Jamestown Foundation

Росія побоюється, що в разі військового конфлікту між Москвою та Заходом НАТО може захопити Калінінград для подальшої атаки на РФ.
11/3/2021
singleNews

JIIA: Росія – це Левіафан, що веде війну на всіх напрямах

Відносини Росії із Заходом стали непоправно напруженими через те, що РФ створила для себе сприятливі умови військовими засобами для вирішення політичних проблем без повного пошуку дипломатичних рішень.
10/29/2021