НОВИНИ

singleNews

14.05.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Країни з низькими і середніми доходами, у яких проживає більше половини населення Землі, мають у своєму розпорядженні тільки 17 % вакцин від коронавірусу, а найбагатші країни – 83%. Ці дані озвучив на Глобальному форумі досліджень та інновацій генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебреєсус. Також на форумі зазначалося, що останнім часом відбувся “великий науковий прогрес в епідеміологічній оцінці та визначенні методів боротьби” з COVID-19. Водночас не вдалося “забезпечити адекватний результат на рівні глобального співтовариства”, для чого “в першу чергу потрібна рівноправність у тому, що стосується надання широкого доступу до важливих медичних препаратів”.
5/14/2021
singleNews

Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 14.05.2021

Протягом останніх трьох днів бойовики руху ХАМАС з території Сектора Гази випустили у бік Ізраїлю 1730 ракет. Прем'єр-міністр Ізраїлю Б. Нетаньяху оголосив, що військова операція, яка почалася у Секторі Гази, триватиме до відновлення миру і безпеки в країні.
5/14/2021
singleNews

СЗРУ публікує із архівних фондів розвідки історико-публіцистичну працю Євгена Ляховича «Українське питання»

До 30-річчя Незалежності України Служба зовнішньої розвідки України публікує розповідь про політичного та громадського діяча Євгена Ляховича і текст його історико-публіцистичної праці «Українське питання».
5/12/2021
singleNews

Перемога життя

Найжахливіша війна в історії. Найбільший збройний конфлікт і найжахливіші військові злочини та злочини проти людяності. Майже 65 мільйонів вбитих. Із них – близько 10 мільйонів – українці. Каторга, концтабори й ГУЛАГ. Примусові роботи і Бабин Яр… Імперсько-загарбницькі амбіції і винищення націй. Це – Друга світова, що сплела в епічну картину безліч людських і національних трагедій.
5/8/2021
singleNews

Великий день вселенського добра

Воскресіння Христове для всіх нас є символом утвердження життя, перемоги любові та добра як найбільших цінностей людства. Цього дня наші серця переповнюють щирі почуття надії та віри у перемогу добра, людяності і всепрощення.
5/2/2021
singleNews

Росія активізує агентурну діяльність у Європі після нормалізації ситуації з COVID-19 – Департамент охоронної поліції Естонії

Світ усе більше переконується: Росія несе загрозу безпеці не тільки Україні чи Європі, а всьому світу. Щорічні підсумкові звіти спецслужб країн НАТО прямо вказують на беззаперечні факти втручання Росії в загальний світопорядок. Служба зовнішньої розвідки України і надалі продовжуватиме публікувати основні тези звітів, у яких ідеться про дестабілізаційні дії країни-агресора.
4/30/2021
singleNews

35 роковини Чорнобильської трагедії: засвідчуємо шану героїзму та самовідданості ліквідаторів аварії

26 квітня – навічно сумна дата не лише для України. Цього дня 1986 року сталася найбільша катастрофа за всю історію ядерної енергетики – аварія на Чорнобильській АЕС.
4/26/2021
singleNews

Розвідувальна спільнота США: «Росія залишається одним із основних джерел загроз для Сполучених Штатів і світу»

Розвідувальна спільнота США: «Росія залишається одним із основних джерел загроз для Сполучених Штатів і світу»
4/16/2021
singleNews

Спецслужба Фінляндії наголошує на масштабах кібершпіонажу з боку Росії та Китаю

Спецслужба Фінляндії наголошує на масштабах кібершпіонажу з боку Росії та Китаю
4/5/2021
singleNews

«Північний потік 2»: дрібні погрішності можуть призвести до катастрофи

Через відмову іноземних компаній від залучення передового технологічного флоту, Росія змушена проводити добудову «Північного потоку 2» власними можливостями, які на сьогодні представлені судами, що перебувають у передаварійному стані та є технологічно застарілими.
4/2/2021