НОВИНИ

singleNews

Щоб пройти зиму, ми маємо бути ще більш стійкими і ще більш єдиними – звернення Президента України

Минає четвертий день цієї зими. Зими, яка буде складною – це зрозуміло. Але все ж варто сприймати цю зиму не як випробування, а як час – час, що наближає нас до головного – до перемоги. Кожен із цих 90 зимових днів.
12/5/2022
singleNews

Наша перемога здобувається силою зброї й духу, силою нашої єдності – звернення Президента Володимира Зеленського

Наша перемога здобувається силою зброї й силою духу. Силою воїнів і силою народу. Силою держави й силою культури. Силою нашої єдності – нашого вміння працювати разом заради українських інтересів і вміння підтримати одне одного.
12/4/2022
singleNews

Дякую всім, хто попри постійні російські обстріли робить усе, щоб українці могли жити нормально – звернення Президента України

На Херсонщині щотижня більше покриття звʼязку, більше постачання електрики й газу, більше транспортних можливостей. Щотижня більше доступу до нормальної медицини, до освітніх і соціальних послуг.
12/3/2022
singleNews

Ми гарантуємо Україні духовну незалежність – звернення Президента Володимира Зеленського

Ми вже вибороли це й забезпечимо для нашої держави всю повноту незалежності. Забезпечимо, зокрема, духовну незалежність. Ми ніколи й нікому не дозволимо будувати імперію всередині української душі.
12/2/2022
singleNews

Аналізуємо наміри окупантів і готуємо протидію – ще потужнішу, ніж зараз – звернення Президента України

Провів сьогодні чергове засідання Ставки. Аналізуємо наміри окупантів і готуємо протидію – ще потужнішу протидію, ніж зараз. Окремо провів нараду з питань енергетики та зв’язку. Фіксуємо результати того, що вже зроблено для захисту наших систем. Готуємо нові рішення.
12/1/2022
singleNews

Щоб була відповідальність Росії за агресію, потрібен спеціальний трибунал, і ми робимо все, щоб його створити – звернення Президента України

Ми вже співпрацюємо з багатьма країнами й міжнародними організаціями, щоб кожен російський убивця отримав заслужене покарання.
11/30/2022
singleNews

Україна ніколи не буде місцем розрухи – звернення Президента Володимира Зеленського

Зробимо все, щоб відновити кожен зруйнований окупантами обʼєкт, кожен будинок, кожне підприємство.
11/29/2022
singleNews

Допомагаючи одне одному, ми пройдемо цю зиму й це намагання Росії використати холод проти людей – звернення Президента України

Вистояти зараз і захиститись зараз – це вистояти й захиститися на покоління вперед для всіх українців на всій нашій прекрасній землі.
11/28/2022
singleNews

Ніколи більше голод не має використовуватись як зброя – звернення Президента Володимира Зеленського

Ми крок за кроком створюємо систему, яка зупинить агресію, демонтує її наслідки й гарантуватиме довготривалу безпеку – безпеку Україні, усій Європі та світу.
11/26/2022
singleNews

СЗРУ вшановує пам'ять жертв голодоморів в Україні

Вшановуючи пам’ять жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років, співробітники Служби зовнішньої розвідки України приєднуються до загальнонаціональної і міжнародної акції «Запали свічку пам’яті».
11/26/2022