НОВИНИ

singleNews

росія планує заблокувати Youtube для своїх громадян

Блокування Youtube у росії є реальним сценарієм, який, ймовірно, буде реалізовано у вересні. Закриття сервісу відбуватиметься через «песимізацію», тобто уповільнення контенту, що призведе до відтоку користувачів, а вже потім буде оголошено про блокування. Аналогічний сценарій раніше було застосовано до Х (Twitter).
7/14/2024
singleNews

Ми працюємо, щоб сила й кількість українських «петріотів» стали ще більшими – звернення Президента

Зараз, після візиту у Сполучені Штати, є рішення щодо нових «петріотів» та десятків інших систем ППО. Ми працюємо, щоб сила й кількість українських «петріотів» стали ще більшими. Я вдячний усім нашим партнерам, хто допомагає. І сьогоднішня подія в Америці. Насильство в жодній формі й ніде абсолютно не повинне взяти гору. Хай кожен злий умисел зазнає невдачі. І хай усі, хто може повертати безпеку, справді роблять це.
7/14/2024
singleNews

Японія взяла курс на зміцнення обороноздатності

Японія взяла курс на зміцнення обороноздатності
7/14/2024
singleNews

Захід підвищує ставки: США планує розмістити далекобійну зброю у Німеччині

У рамках розгортання багатопрофільної оперативної групи в Німеччині заплановане «епізодичне» розміщення вогневих батарей (імовірно MRC Typhon) із далекобійними зенітними ракетами SM-6, крилатими ракетами Tomahawk і «гіперзвуковою зброєю, яка розробляється та має значно більшу дальність, ніж нинішні наземні вогневі засоби в Європі».
7/12/2024
singleNews

Казахстан вимагає вивести з країни російські цінні папери

Центральний депозитарій цінних паперів у Казахстані закликав клієнтів вивести російські папери із країни. Ця вимога пов’язана з санкціями США щодо російського національного розрахункового депозитарію рф (НРД). Загалом у депозитарії нараховується близько 140 найменувань паперів із префіксом ru, які перебувають у зверненні. Це облігації суверенного боргу, корпоративні бонди та акції.
7/12/2024
singleNews

Схвалення Українського договору стало урочистим завершенням ювілейного саміту НАТО

«Я дякую Президенту Байдену за його лідерство та всі зусилля, щоб наша співпраця у сфері безпеки була наповнена рішучими діями. Є 23 сильні угоди, і будуть угоди з іншими країнами. У нас є історично важлива угода з безпеки зі Сполученими Штатами», – сказав Глава Української держави. «Український договір виводить наші відносини на новий рівень. Вагоме досягнення для України та всіх нас».
7/12/2024
singleNews

США публічно звинуватили росію у використанні штучного інтелекту для пропаганди та дезінформації

Міністерство юстиції США оприлюднило документи, які розкривають діяльність ботоферми, пов’язаної зі спецслужбами рф. Ботоферма використала генеративний штучний інтелект для створення облікових записів у соцмережі X (Twitter). Відомо про використання двох доменних імен («mlrtr.com» і «otanmail.com»), на основі яких створено 986 фейкових акаунтів.
7/11/2024
singleNews

росія порушує санкції ООН та поглиблює співпрацю з КНДР у військовій сфері

На тлі війни в Україні росія поглиблює співпрацю з КНДР, зокрема у військовій сфері. Так, 8 липня Пхеньян відправив до рф військову делегацію інструкторів на чолі з президентом Військового університету ім. Кім Ір Сена (готує елітних офіцерів) Кім Ген Чхолем (Kim Geum Chol).
7/11/2024
singleNews

москва зацікавлена у дестабілізаційних процесах під час виборів у Грузії

служба зовнішньої розвідки рф заявила, що США начебто мають намір змінити владу у Грузії після виборів у країні й «американські куратори» вже дали команду опозиції готувати протести. Більш того, Білий Дім ніби «розробив кампанію з дискредитації партії «Грузинська мрія», поклавши в основу звинувачення рф у всіх бідах Грузії».
7/11/2024
singleNews

російські олігархи не впевнені у майбутньому економіки рф

Масштабна виплата дивідендів вказує на невпевненість бізнес-еліти у довгостроковій стабільності російської економіки, яка, за прогнозами, зіткнеться зі значними проблемами в другій половині 2024 року та в 2025 році.
7/10/2024