Твоє перше знайомство з розвідкою

12/24/2020
singleNews

Ми знаємо, що професія розвідника, яка овіяна ореолом таємничості, романтики, чогось незвіданого і прихованого за сімома печатками, є цікавою для тебе. Ти пізнаєш навколишній світ, обираєш із прочитаних книжок і переглянутих фільмів героїв, на яких хотів би бути схожим. Можливо, серед них є і розвідники.

А ти знаєш, як стають розвідниками, які особливі навички і риси характеру необхідні для роботи в розвідці, де і як готують майбутніх розвідників, яку перевірку й випробування має пройти кандидат, щоб невдовзі стати повноцінним членом розвідувального співтовариства нашої країни?

Ці та інші запитання часто ставлять твої ровесники у листах, які надходять на офіційний сайт Служби зовнішньої розвідки України. Таких запитань – серйозних, несподіваних, а іноді й наївних – упродовж останнього часу накопичилося чимало. Тому ми вирішили створити на сайті спеціальну «Дитячу сторінку». У ній – відповіді про все, що тебе цікавить. Ми намагатимемося зрозуміло й доступно розповідати про роботу в розвідці, розміщувати якісь завдання, ребуси, тести тощо. Це дасть змогу тобі перевірити свої здібності. А ще допоможе розвинути і вдосконалити якості, які у перспективі можуть знадобитися не лише для роботи в розвідці, а й під час опанування інших професій.

Отже, зосереджуйся і тренуй свою пам'ять, випробовуй кмітливість, посидючість, наполегливість, швидкість мислення та інші якості.