Привітання Голови СЗР України з нагоди Дня зовнішньої розвідки України

1/24/2022
singleNews

Шановні офіцери, співробітники та ветерани Служби зовнішньої розвідки України!

Прийміть мої найтепліші вітання і щирі побажання з нагоди професійного свята – Дня зовнішньої розвідки України!

Ми живемо і працюємо в епоху відновлення незалежності й демократичних перетворень у країні, та водночас – окупації українського Криму, восьмирічної російської агресії на Сході України, гібридних і кібер-загроз, тероризму та дестабілізації суспільно-політичного життя.

Керівництво держави бачить зовнішню розвідку України як сучасний і динамічний розвідувальний орган, що швидко трансформується відповідно до актуальних загроз. Разом із колегами із розвідспільноти ми здатні гідно їм протистояти за кращими традиціями світової колективної безпеки.

Чергову річницю нашого свята ми зустрічаємо з новими викликами. Та ми не просто служимо своїй Батьківщині. Для нас відстоювання суверенітету України – це не тільки свобода, демократія, справедливість, але й наші успіхи і боротьба, наші цінності. Саме в них наша єдність і сила. Щиро вірю, що й надалі ми будемо справжньою командою, готовою до вирішення найвідповідальніших завдань, що ставить перед нами український народ заради сильної, щасливої та успішної України.

Цього урочистого дня я щиро бажаю всім нам успіхів, перемог, приємних подій і мирного неба над головою. Нехай у ваших родинах завжди буде гармонія, любов і повага. Разом примножуймо славні розвідувальні традиції наших пращурів – борців за нашу державу. Цінуймо нашу справу й бережімо Україну!

Слава Україні!

Голова Служби

генерал-майор                     Олександр ЛИТВИНЕНКО