Привітання Голови СЗРУ з нагоди Дня зовнішньої розвідки України

1/24/2023
singleNews

Шановні офіцери, співробітники та ветерани Служби зовнішньої розвідки України!

У день професійного свята наш настрій бойовий, злий, робочий, та аж ніяк не святковий. Бо відзначатимемо День зовнішньої розвідки ми разом із нашою спільною перемогою над російськими окупантами, і ніяк не раніше.

З початком повномасштабної агресії російської федерації наша Служба  трансформувалася – ми почали працювати в умовах «гарячої» фази війни, як цього і вимагав Президент України Володимир Зеленський.

Сьогодні наша інформація допомагає ефективно нищити ворога та здобувати перевагу у переговорах з іноземними партнерами. Агентурна й технічна розвідка, спеціальні операції та багато іншого, про що не можна зараз казати на загал – ми разом з бойовими побратимами сектору безпеки й оборони України щохвилини наближаємо День Перемоги та капітуляцію московії.

Ніколи не забувайте – кожної миті, кожним подихом ми служимо своїй Батьківщині та українському народу заради сильної, щасливої, незалежної та успішної України.

Бажаю усім здоров'я, незламності духу та нових перемог у боротьбі з окупантами. Цінуймо нашу справу й бережімо нашу державу!

Слава Україні!

 

Голова Служби

генерал-майор                                               Олександр ЛИТВИНЕНКО