Ті, хто зближають країни і нації

12/22/2020
singleNews

Дехто називає дипломатію витонченою зброєю цивілізованого воїна.  Хтось – мистецтвом упокорювати силу. Одні вважають вишуканим мистецтвом, інші – складною наукою.

Та сьогодні ми точно знаємо: допоки світ наповнений протиріччями і протиборством, саме розум дипломатів  поставлений на службу міжнародним відносинам, а подеколи – і справжньої боротьби, аби змусити мовчати гармати.

Дипломатія, як власне і розвідка, – це та професія, для оволодіння якою мусиш володіти знаннями… абсолютно про все. Аби бути сильною опорою для керівництва держави. Бути візитівкою своєї держави, докладаючи неймовірних зусиль задля довіри світової спільноти та позитивного іміджу країни. Попри побоювання і відчай, вести найскладніші перемовини, щоб зробити цей світ спокійнішим, зрозумілішим та добрішим. Бо ж слово в дипломатії  не порожній звук, а згусток волі, що надає чи відбирає владу над перебігом подій.

Цього святкового дня ми висловлюємо вдячність шляхетним воїнам дипломатії за непросту й відповідальну працю та зичимо міцного здоров’я і оптимізму, сил і витримки, нових професійних перемог, миру та добра!