Україна святкує 25-у річницю Конституції

6/28/2021
singleNews

Сьогодні ми святкуємо не просто день народження Основного Закону нашої країни, а найперше – символу нашої незалежності та соборності, оберега державності та демократії.

Чинна Українська Конституція недарма визнана однією з найдемократичніших та унікальніших у світі, адже увібрала в себе найкращі здобутки попередніх поколінь з утвердження всепереможної ідеї прав людини. Вона викристалізувала нашу національну ідею, ментальність, волю та прагнення українців до власної національної державності.

Руська правда та Литовські статути, Магдебурзьке право та Конституція гетьмана Пилипа Орлика, Універсали Центральної Ради та Конституція Української держави 1918 року. Створивши кращі взірці правової думки і нормотворення, волелюбний український народ зробив свій гідний внесок у становлення світових прогресивних уявлень про права й обов’язки людини.

І сьогодні від кожного з нас, від нашої праці та усвідомлення себе гідними нащадками великих Українців, які творили націю, залежить, чи стане Конституція Книгою книг для українців, а не просто законом.

Зі святом нашої державності!