ОГЛЯД ПРОТИДІЇ COVID-19 У СВІТІ

singleNews

05.03.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Європейський Союз не веде жодних переговорів щодо закупівлі російської вакцини проти коронавірусу Sputnik V або включення її у вакцинне портфоліо Євросоюзу. Про це у Брюсселі під час брифінгу для преси заявив речник Єврокомісії Стефан Де Кеерсмакер. «Ми маємо робити чіткий водорозділ між тим, що робить ЕМА (Європейське медичне агентство) з дослідження цієї вакцини, та іншим питанням: має бути ця вакцина частиною вакцинного портфоліо ЄС, або ні. Зараз не відбувається жодних переговорів про те, щоб інтегрувати вакцину Sputnik у це портфоліо».
3/5/2021
singleNews

04.03.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Європейська комісія розглядає можливість видавати екстрені дозволи на вакцини проти COVID-19 як швидшу альтернативу суворим умовним маркетинговим дозволам, чинним нині. Це повязано з тим, що керівництво ЄС і регулятор лікарських засобів відчувають збільшуваний тиск через критику повільного процесу затвердження вакцин, що став причиною повільного розгортання щеплень порівняно із США і Великою Британією.
3/4/2021
singleNews

03.03.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Всесвітня організація охорони здоров'я у щотижневому епідеміологічному бюлетені повідомила, що штам коронавірусу, який спочатку був виявлений у Великій Британії, за тиждень виявлено ще в п'яти країнах. Загальна кількість станом на 2 березня зросла до 106 держав у всіх регіонах світу. Що стосується різновиду коронавірусу, виявленого в ПАР, то з 23 лютого він виявлений додатково в п’яти країнах і загальна кількість нині досягла 56. А різновид коронавірусу, присутність якого спочатку була виявлена в Бразилії і Японії, циркулює нині в 29 в країнах, і за минулі сім днів ця кількість не збільшилася.
3/3/2021
singleNews

02.03.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

З 1 березня у Швейцарії пом’якшені протиепідеміологічні обмеження. У дитячих садках Австрії та початкових школах зафіксовані випадки виявлення британської та південноафриканської мутацій корона вірусу. В Австралії активізував роботу спеціальний підрозділ, покликаний боротися із дезінформацією, пов’язаною із COVID-вакцинацією.
3/2/2021
singleNews

01.03.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

З 1 березня населення Чехії зобов’язане використовувати виключно маски промислового виробництва рівня захисту не нижче FFP2. У Словаччині режим надзвичайного стану продовжено до 19 березня. Міністерство охорони здоров’я Канади схвалило вакцину проти COVID-19 від компанії «AstraZeneca».
3/1/2021
singleNews

26.02.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

У заяві за підсумками першого дня саміту ЄС, поширеному в Брюсселі, йдеться про те, що епідемічна ситуація в Євросоюзі залишається складною, в зв'язку з чим співтовариство повинно зберегти жорсткі обмежувальні заходи. Саміт ЄС погодився з необхідністю продовжувати обмежувати транскордонні поїздки в Європі. Глави держав і урядів країн ЄС також були єдині в тому, що в майбутньому необхідно ввести електронні сертифікати вакцинації.
2/26/2021
singleNews

25.02.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Лідери Литви, Бельгії, Данії, Іспанії та Польщі звернулися з офіційним листом до президента Європейської Ради Шарля Мішеля із закликом негайно вжити заходів щодо розширення потужностей виробництва вакцин в Європі. У листі підкреслюється важливість для Європи забезпечити доступність вакцин ЄС для сусідів і країн-партнерів Євросоюзу.
2/25/2021
singleNews

24.02.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

З 25 лютого до Оману буде заборонено приїжджати з Судану, Лівану, ПАР, Бразилії, Нігерії, Гвінеї, Гани, Сьєрра-Леоне, Танзанії та Ефіопії. В іспанському регіоні Галісія вакцинацію від коронавірусу планують зробити обов'язковою. В Індії запроваджено нові стандартні процедури для іноземців, які прибувають міжнародними авіарейсами.
2/24/2021
singleNews

23.02.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

У Польщі розглядається можливість повернення до раніше запроваджених обмежень з метою підготовки до «третьої хвилі» пандемії в країні. У США дозволили виробникам вакцин від коронавірусу не проводити тривалі випробування препаратів, розрахованих на нові штами інфекції. Протягом січня-лютого в Тунісі зафіксовано значне збільшення випадків повторного зараження коронавірусом.
2/23/2021
singleNews

22.02.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

З березня 2021 року в Туреччині планується пом‘якшення всіх обмежень і підготовка до відкриття туристичного сезону. Кордон між Канадою та США залишатиметься закритим до 21 березня. Китай схвалив 16 вакцин-кандидатів для проведення клінічних випробувань.
2/22/2021