ОГЛЯД ПРОТИДІЇ COVID-19 У СВІТІ

singleNews

23.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Греція провела випробування безпілотного літального апарату для доставлення ліків в ізольовані місця екологічно безпечним способом, відправивши його в село з населенням 200 осіб. У Румунії зафіксували найвищу щоденну кількість заражень коронавірусом протягом поточного року. Президент США Джо Байден виступив із заявою про стримування пандемії COVID-19 і оголосив про зобов'язання США купити ще 500 мільйонів доз вакцини для передачі її іншим країнам. Міністерство охорони здоров’я Канади присвоїло нові назви для вакцин Pfizer, Moderna та AstraZeneca.
9/23/2021
singleNews

22.06.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Уряд Бельгії ухвалив рішення віднести Велику Британію до переліку країн із «дуже високим» ризиком зараження коронавірусом. Національна рада охорони здоров’я Данії рекомендує дітям у віці від 12 до 15 років також робити щеплення проти Covid-19. На сьогодні у Канаді повністю вакциновано трохи більше 18 відсотків населення, одну дозу отримали 66 %. За оцінками Керівника Національного центру з контролю захворювань Грузії Амірана Гамкрелідзе, поширення «індійського штаму» в масштабах країни становить 10-15%.
9/22/2021
singleNews

21.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Із 18 вересня берлінські заклади самостійно обирають модель допуску відвідувачів до різноманітних закладів. Національний інститут громадського здоров’я Румунії на кінець жовтня п.р. прогнозує понад 15 тисяч нових випадків захворювання коронавірусом. У Греції носіння маски обов'язкове для приміщень і на вулиці в місцях скупчення людей.
9/21/2021
singleNews

20.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Кількість записів на вакцинацію проти коронавірусу в Італії різко зросла після того, як уряд оголосив про необхідність мати COVID-сертифікат для всіх, хто працює. Досвід Ізраїлю довів, що третя доза вакцини від коронавірусу захищає від штаму "Дельта". Епідеміологічна ситуація в Грузії стабілізувалася, про що свідчать статистичні показники поширення коронавірусу.
9/20/2021
singleNews

17.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

ВООЗ призупинила сертифікацію вакцини «Супутник V» через те, що одна з фабрик, що виготовляє препарат, не відповідає стандартам виробництва. В Італії відсторонили від роботи 728 нещеплених від коронавірусу лікарів і санітарів. У Китаї понад 1 мільярд людей повністю завершили вакцинацію проти Covid-19. Іспанська компанія RYPO оголосила про запуск нового тесту на антиген коронавірусу за допомогою використання слини.
9/17/2021
singleNews

16.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Завдяки кампанії щеплення населення проти коронавірусу в Австрії вдалося запобігти майже 2 200 летальним випадкам. У Словенії всі працівники і навіть самозайняті мають бути вакциновані, мати докази одужання або проходити тестування не рідше одного разу на тиждень за допомогою ПЛР-тестів, експрес-тестів на антигени чи наборів для самотестування. Американських військових, які відмовляються робити щеплення проти коронавірусу, можуть звільнити. Водночас солдати можуть попросити звільнення від вакцинації на законних медичних, релігійних або адміністративних підставах.
9/16/2021
singleNews

15.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Бустерні дози вакцини від COVID-19 потрібні літнім і людям зі слабким імунітетом, а дітям вони не потрібні, – заява розробників вакцини AstraZeneca. Уряд Італії в разі потреби готовий зробити щеплення від коронавірусу обов'язковими. Близько 76 % дорослих жителів Кіпру отримали мінімум одну дозу вакцини від COVID-19. Фахівці постійної комісії Німеччини з вакцинації «Stiko» радять категоріям осіб з т.зв. «групи ризику», попри вакцинацію від вірусу Covid-19, зробити щеплення від грипу, оскільки в осінньо-зимовий період передбачається стрімке поширення різновидів вірусного захворювання на грип у ФРН.
9/15/2021
singleNews

14.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Співробітникам державного і приватного секторів Греції доведеться платити за щотижневі тести або ж мати при собі свідоцтво про вакцинацію, щоб отримати доступ до свого місця роботи. У Португалії парламент не став продовжувати дію закону щодо вимоги носити маску надворі. Португалія має один із найвищих показників вакцинації в ЄС та усьому світі – принаймні першою дозою щеплено понад 89 % населення і повністю щеплено майже 81 % жителів. Вчені американської Адміністрації з контролю за продуктами та ліками (FDA) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) виступають проти використання бустерних доз. Найбільше новозеландське місто Окленд залишиться на жорсткому локдауні ще на тиждень, до 21 вересня.
9/14/2021
singleNews

13.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

13 вересня розпочинається загальноєвропейський тиждень вакцинації #HierWirdGeimpft. У своєму поточному подкасті канцлер А. Меркель закликала людей зробити щеплення: «вакцинація ніколи не була простішою і швидшою». Влада Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії розраховує у вересні почати програму з ревакцинації населення від коронавірусу протягом тижня. У Чехії в жовтні закінчується термін придатності 55 тис. доз вакцин виробництва AstraZeneca і переважна більшість із них, можливо, буде знищена, оскільки закон не дозволяє передати їх в дар. Влада повіту Сянью провінції Фуцзянь на сході Китаю класифікувала селище Фентін як зону з високим рівнем епідеміологічного ризику
9/13/2021
singleNews

10.09.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Сплеск смертності від коронавірусу і госпіталізацій у Сполучених Штатах призвів до того, що країни-члени ЄС вводять нові обмеження для туристів зі США для запобігання коронавірусній хворобі. У Шотландії схвалено план щодо запровадження обов’язкових COVID-паспортів вакцинації серед населення. Болгарія займає перше місце за рівнем смертності від COVID-19 в ЄС за останні два тижні через варіант "Дельта". Влада Німеччини оголосила 13-19 вересня тижнем вакцинації. 9 вересня президент Байден підписав указ, що вимагає вакцинацію всіх федеральних службовців, без будь-якої можливості регулярного тестування на коронавірус як альтернативи.
9/10/2021