ОГЛЯД ПРОТИДІЇ COVID-19 У СВІТІ

singleNews

18.04.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світ

З 17.06.2021 року носіння масок у Франції поза приміщеннями залишається обов’язковим лише в будь-яких чергах, у громадському транспорті, на базарах, місцях скупчення людей, на стадіонах та в робочих приміщеннях.  Інститутом клінічних досліджень Малайзії опрацьовується питання щодо можливості «змішування-поєднання» (mix&match) двох різних типів вакцин від коронавірусу задля підвищення ефективності імунізації проти нових штамів коронавірусу. Ідеться про введення препарату AstraZeneca – як першої дози та Pfizer – як другої.
6/18/2021
singleNews

17.06.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

З 19 липня Ірландія дозволить в’їзд з туристичною метою громадянам України. Влада Словенії заявила про закінчення у країні епідемії COVID-19. Уряд США додатково закупить 200 млн доз вакцини компанії Moderna. Посли ЄС погодилися скасувати обмеження на поїздки, введені через пандемію коронавірусу, для мандрівників з Албанії, США, Лівану, Північної Македонії, Сербії, Тайваню, Гонконгу і Макао. Вакцини Pfizer-BioNTech та Oxford-AstraZeneca навіть після однієї дози запобігають важкому перебігу хвороби та госпіталізації у разі зараження штамом коронавірусу Delta
6/17/2021
singleNews

16.06.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

США і Євросоюз мають намір зміцнити співпрацю, щоб реформувати ВООЗ, покращити його фінансування та вдосконалити внутрішні операції. В Англії та інших регіонах країни відбувається швидке поширеервня розширила програму вакцинації від коронавірусу на підлітків віком 12-18 років. Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю оголосило, що 15 червня вимога про носіння масок у приміщенні буде скасована. Майже половина жителів Німеччини отримала як мінімум один компонент вакцини від коронавірусної інфекції, 26,8% пройшли повну вакцинацію.
6/16/2021
singleNews

15.06.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Уряд Британії офіційно оголосив, що остаточне скасування усіх коронавірусних обмежень переноситься на 4 тижні – до 19 липня. Влада Катару розраховує до кінця липня повністю вакцинувати 75 % дорослого населення країни. З наступного тижня самоізоляції не потрібно буде дотримуватися на в’їзді у Латвію з Фінляндії, Ісландії, Ватикану, Мальти, Румунії, Польщі, Монако, Сан-Марино, Болгарії та Угорщини. Власники сертифікатів щодо вакцинації, виданих відповідно до правил ЄС про цифрові COVID-сертифікати, не повинні піддаватися тестуванню або карантину/самоізоляції, якщо вони повністю щеплені вакциною, схваленою EMA, і з моменту повної вакцинації пройшло не менше 14 днів.
6/15/2021
singleNews

14.06.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Вакцина проти коронавірусу компанії AstraZeneca дозволила забезпечити понад півмільярда людей імунітетом до COVID-19. У м. Калгарі близько 20 осіб отримали позитивні результати на більш заразний варіант COVID-19 «Дельта», вперше виявлений в Індії. Усі вони мали легкі симптоми, за винятком однієї людини, яка потрапила в реанімацію. Президент Бразилії Жаір Болсонару був оштрафований на 108 доларів за участь у масовому заході без маски в Сан-Паулу.
6/14/2021
singleNews

11.06.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Лідери “Групи семи” під час саміту у Великій Британії мають оголосити про старт кампанії щодо постачання 1 млрд доз вакцини від COVID-19 біднішим країнам наступного року. Україна й Угорщина домовилися взаємно визнавати свідоцтва про вакцинацію від коронавірусу, що з 11 червня відкриває можливість подорожей. Індивідуальний в'їзд туристів в Ізраїль дозволений з 1 липня. Німеччина, Бельгія та Словаччина запропонували Україні засоби індивідуального захисту й апарати ШВЛ для боротьби з COVID-19. У Швеції зафіксовано лише 500 випадків важкохворих на Сovid-19, що є найнижчим показником від початку пандемії.
6/12/2021
singleNews

10.06.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Європарламент підтримав запровадження європейського цифрового COVID-сертифіката, покликаного забезпечити свободу пересування у Європі на час пандемії. Сертифікат буде виданий національними органами безкоштовно та доступний у цифровому або паперовому форматі, що містить QR-код. Документ засвідчуватиме, що людина була щеплена проти COVID-19, отримала негативний результат тесту або вилікувалась від інфекції. На практиці це будуть три окремі сертифікати.
6/10/2021
singleNews

09.06.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Понад 1 млн жителів Європейського союзу вже отримали електронні сертифікати про вакцинацію від коронавірусу, заявив єврокомісар з юридичних питань Дідьє Рейндерс на засіданні Європарламенту. Загальноєвропейська електронна система видачі сертифікатів запрацює на повну 1 липня. Сім країн ЄС вже почали видавати документи своїм громадянам.
6/9/2021
singleNews

08.06.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Голова ВООЗ вкотре закликав розвинуті країни пожертвувати вакцини для бідніших країн. Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель закликав міжнародну спільноту до координації зусиль з метою досягнення мети вакцинації 60 % населення планети до середини 2022 року. Латвія планує поділитися з Грузією 15 тисячами доз вакцини від коронавірусу. У неділю в Іраку зафіксовано випадки смертельної чорної грибкової інфекції, яка сильно вражає Індію. Громадянам України, які вакциновані двома дозами Covishield за 14 днів до поїздки, буде дозволено в’їзд до КСА без обов’язкового проходження карантину або самоізоляції.
6/8/2021
singleNews

07.06.2021 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

Естонія відкриває кордони для країн Європи. З 7 червня в'їзд без обмежень дозволений вже з 24 держав. Албанія не вимагатиме на в'їзді пред'явлення паспортів вакцинації або негативних результатів тесту-ПЛР на коронавірус. Міністр охорони здоров'я Ізраїлю Юлій Едельштейн анонсував скасування з 15 червня в країні приписів про обов'язкове носіння захисних масок у приміщеннях. Влада Німеччини виключила Туреччину зі списку країн з високим ризиком зараження коронавірусною інфекцією нового типу.
6/7/2021